Fotograf v Liberci na 19.10.2013 - kvalitní a levný?

16. zář 201390

Ahoj,nevíte někdo o kvalitním a levném fotografovi v Liberci? Zatím jsem si vytipovala Kubáta ml. a J. Jirouše? Máte někdo zkušenost, radu, doporučení? A fotit přípravy před svatbou a až do večerních hodin anebo zakončit naším tancem? Děkuji

• Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web. Jinak osobně doporučuji zachytit celý den jako příběh 🙂

• My měli Marka Kubáčka z Jablonce a byl úžasnej! Měli jsme ho od obřadu, po oběd a focení skupinové po obědě...večer jsme si fotili už samy, jelikož máme taky profi foťáky

• ahoj, my budeme mít Petra Pichrta - myslím, že je levný a kvalitní 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, jsem sice z Ústí, ale Liberec znám jako své boty, je odtamtud má drahá polovička. 🙂 Váš termín mám volný...kdyby náhodou, napište, budu ráda 🙂

• Ja mela Misu Zankovou,byla naprosto dokonala,meli jsme jo na cely den,byla energicka,napadita,originalni....pokud bych se chtela nrkde fotit,tak jedine od ni!!!😉 Www.michelle-photo.cz nebo mrkni na muj fotoblog. A pani je z Liberce😉

• Doporučuji Vladimíra Labaje, byl úplně super! Krásný nápad, svatebčany pěkně organizoval, vtipnej.. fotky nádherný!

• Dobrý den, dojezd pro mně není problém, chcete li mrkněte na mé stránky, budu se těšit.🙂

• Dobrý den, velice rád budu součástí Vašeho velkého dne. Zachytím pro Vás náladu a chvíle ze svatby ve své práci. Přeji Vám krásný den.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Portrétní a svatební fotograf
    Jsem fotografka z malé vesničky, jménem Nové Heřminovy.
    Mým ateliérem je příroda.

Fotím svatby, rodiny, děti, miminka...
    SVATBY,
    PORTRÉTY,
    INTIMNÍ FOTO