Menu Forum

Fotograf - svatba 25. 7. 2015 Krňovice (u Třebechovic)

20. říj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
adrisek11
9
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 16 inzerátů. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
adrisek11
9
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 16 inzerátů. Má 1 přítele.
 Nemáte nějaký tip na dobrého fotografa z okolí Hradce Králové na focení svatby 25. 7. 2015?
18. říj 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

Foto a video - Region Praha
9
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
 Dobrý den, mrkněte na naše stránky, kde najdete veškeré informace včetně ceníku a portfolia. Při objednání v tomto roce platí stávající ceník pro rok 2014 emoticon Marie
18. říj 2014 v 16:14  •  www.svatebnifoceni.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Za mě doporučuji kolem Hradce jednoznačně kolegu Honzu Ježdíka emoticon
18. říj 2014 v 18:15  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

pokud netrváte na okolí HK, tak Vám můžeme nabídnout naše služby. Termín máme volný. Pokud by se Vám líbil náš styl práce, více najdete na facebooku, ozvěte se!

Filip a Linda
18. říj 2014 v 18:52  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrisek11
9
fotoportrét
fotoportrét
adrisek11
9
 Dobrý večer,
již jsem se na Vaše fotografie dívala a moc se mi líbí. Raději bych však někoho z našeho okolí, abychom nemuseli ještě hradit dopravu.

Děkuji a ať se daří!
18. říj 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 jedině Honzíka Ježdíka a máš ho z rajónuemoticon
18. říj 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si Vás pozvat k prohlídce svých stránek v odkazu pod čarou. Mám to k vám 113 km což by nebylo až tolik peněz za cestovné. Takže pokud by Vás styl a cena v kombinaci s cestovným oslovily, jsem připraven se sejít na předsvatební schůzce a vše probrat.
Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
19. říj 2014 v 09:25  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrisek11
9
fotoportrét
fotoportrét
adrisek11
9
 Díky za všechny nabídky, ale hledám spíše fotografy max do 50 km vzdálenosti od místa svatby, abychom neplatili tolik za dopravu.
19. říj 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

sice jsem z Prahy, ale není problém dojet. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z mého ceníku bych si neúčtoval cestovné. Při objednání focení svatby na příští rok navíc nabízím slevu 10%.
Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
20. říj 2014 v 11:18  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

@adrisek11 koukala jste na pana Ježdíka ?emoticon
20. říj 2014 v 11:40  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrisek11
9
fotoportrét
fotoportrét
adrisek11
9
 @zankova_photo Koukala, ale pan Ježdík mi ještě neodpověděl na dotaz emoticon
20. říj 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,
též bych rád nabídl své služby. Není problém dojet kamkoliv. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Mějte se... Martin
20. říj 2014 ve 12:52  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@adrisek11 Dobrý den Adriano, omlouvám se za prodlevu, přes víkend jsem byl fotograficky vytížený. Jdu Vám zaslat email.

S pozdravem

Honza
20. říj 2014 ve 13:51  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 @adrisek11 Dobrý den, přidávám se s nabídkou volného termínu.
20. říj 2014 v 16:39  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí