Menu Forum

Fotograf - svatba - 17. dubna 2015 Mladá Boleslav

18. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
adampycha
Registroval se 28. prosince 2014 na beremese.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 17. dubna 2015
fotoportrét
fotoportrét
adampycha
Registroval se 28. prosince 2014 na beremese.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 17. dubna 2015
 Dobrý den,

hledáme fotografa nebo fotografku pro naši svatbu. Vše proběhne 17. dubna 2015 v Mladé Boleslavi. Obřad nejdříve v kostele Sv. Bonaventury ve 12.00 cca na půl hodiny, následně se někam musí vecpat focení ženicha s nevěstou a následně bude focení hostiny v zámečku Podčejk, zde počítáme s focením nejdéle do 22.00. Necháme si samozřejmě poradit.

Prosím Vás o zaslání nabídek, které by měly obsahovat cenu, Vaše zkušenosti a odkaz na již nafocené svatby. Rozhodujícím kritériem je kvalita referencí a samozřejmě cena emoticon

Děkuji Vám a těším se na odpověď.
28. pro 2014 v 10:43  •  Svatba byla v dubnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 Doporučuji Zezu foto ma tady fotoblog mi jí měli a byla to super spoluprace i krasne fotky koukni do meho alba a cena taky super je z Prahy z´takže kousek
28. pro 2014 ve 12:39  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

Váš termín mám zatím ještě volný a moc rád Vám nabídnu své služby ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
28. pro 2014 ve 12:34  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Dobrý den, poslala jsem vám interní poštu.
Pěkný den.
Petra
28. pro 2014 ve 12:35  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín mám zatím neobsazený a tak budu velice rád, pokud nahlédnete i na mé webové stránky, kde naleznete veškeré další potřebné informace.

Přeji hezký zbytek vánočních svátků a do Nového roku jen to nejlepší.

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
28. pro 2014 ve 14:01  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

Váš termín máme stále ještě volný emoticon budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete tam široký výběr svatebních balíčků. Na měsíc duben navíc nabízíme 25% slevu.

Budeme se těšit
28. pro 2014 ve 21:14  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terina91
8
Registrovala se 5. května 2014 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 29. srpna 2014
    Nepřevázka, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
terina91
8
Registrovala se 5. května 2014 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 29. srpna 2014
    Nepřevázka, Region Mladá Boleslav
 My měli deniscaphotography.cz a neměnila bych!! Za tu cenu vynikající fotky, na příští sezonu mění ceník, takže jeidně na stránky kouknout, ale my platili 11tis, měli jsme 3 fotoknihy a kolem 500 fotek +jejich černobílé kopie. Fotky nějaké mám v albu, tak můžete kouknout. Byla to naše třetí spolupráce s Denčou a vždy perfektní a profesionální příštup. Mohu jedině doporučit emoticon
28. pro 2014 ve 22:38  •  Svatba byla v srpnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý večer, také mám volný termín, fotíme v páru, dva fotografové za cenu jednoho emoticon Více práce najdete na webu, včetně ceníku.
28. pro 2014 ve 22:55  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
29. pro 2014 v 00:56  •  www.fotovlcek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

také hlásím volný termín emoticon

Koukněte i ke mě na web, kde najdete více informací (portfolio, ceník). Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat.

Hezký den, ZeZu
29. pro 2014 v 09:02  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobré ráno,
když zaujmu, jukněte se na můj profil a zejména na svatební blog, kde naleznete celé galerie v sekci weddings.
Mladá Boleslav je za humny a ráda Vám zdokumentuji Váš denemoticon
29. pro 2014 v 09:56  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den, rád bych vás pozval k prohlídce mého portfolia na stránkách pod tímto příspěvkem, třeba vás styl zaujme. Máme i výhodné balíčky kameraman + fotograf. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
29. pro 2014 ve 13:29  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný večer Adame, posílám Vám svou nabídku interní poštou. Petra
29. pro 2014 v 17:37  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...

přeji příjemný den.
29. pro 2014 v 18:48  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_lenory
Svatební fotografové
Radek Bašta PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
photo_lenory
Svatební fotografové
Radek Bašta PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
 Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
17. bře 2015 v 00:44  •  www.svatby.lenory.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
17. bře 2015 v 16:39 • sapca
fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den.
Dovoluji si nabídnout své služby.
Potřebné info na mém profilu, případně na webu. V případě jakýchkoli dotazů prosím pište! emoticon
Přeji krásný den.
Vojtěch Pavelčík
18. bře 2015 v 07:47  •  www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz  •  To se mi líbí