Fotograf, sobota 31.8.2019, Olomoucký kraj

Dobrý den, potkali jsme se v tramvaji a bereme se. Hledáme fotografa na svatbu na Přerovsku na 31. 8. 2019. Děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@slavek_n Dobrý den, Tento termín mám volný a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Na webových stránkách naleznete ukázku mé práce. Budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád Vám svatbu nafotím. Prosím podívejte se na moje webové stránky, rád se s vámi domluvím na podrobnostech. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím i svoje služby. Ukázky mojí práce najdete na mém profilu. V případě zájmu prosím zavolejte na 734 338 284. Přeji hezký den, Martin Trabalík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabídneme :) Svatební balíčky a ukázky práce najdetena našem webu a facebooku. Klidné zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
@slavek_n Dobrý den Slávku, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?