Fotograf s nápadem na 22. 8. 2015, Blatnička okr. Hodonín.

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu v Blatničce 22. 8. Budu ráda za tipy a nabídky. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici - viz zprávy ;-) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den a nápadů na focení mám spoustu. =) Více informací o mne a mé tvorbě najdete na webu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv či na e-mail, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Terezko, Váš termín mám volný. Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo v odkazu pod tímto textem. S pozdravem, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 22.8. mám volno :-). Není problém k Vám přijet. Posílám cenovou nabídku do zpráv. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Do vaší interní pošty zasíláme ceník. Podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, milá nevěsto. Váš termín mám zatím volný. Nevím, jestli jsem fotograf s nápadem a dostatečně kreativní, ale budu rád, pokud byste navštívila mé svatební portfólio na mém webu, nebo zdejší profil. Tak si uděláte dobrý obrázek a stylu mé práce. S pozdravem krásných letních dní, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme hlavu plnou nápadů. Jsme kreativní duo a svatby nás baví. Více na našich stránkách nebo osobně v Uherském Hradišti. Pěkný den Kamila & Jan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a nemáme to k Vám daleko. Pokud by Vás naše práce zaujala (více najdete na našem facebooku), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký večer V.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?