Fotograf Praha 12. září 2015?

Sháním fotografa na malou, netradiční, městskou svatbu o šesti lidech. cca 4-5 hodin focení. Nepotřebuji 200 fotografii, ale pěkně, zajímavě zdokumentovat náš den pro rodinu a přátele, kteří na svatbě nebudou :). Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a velmi rád přijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Podívejte se na můj web a případě zájmu mne kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám ještě volný, stačí kouknout na mé práce na webu a jestli se Vám budou zamlouvat, můžeme se domluvit na spolupráci Přeji hezká den. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný a moc rád vám nafotím vaši svatbu. Ceník a portfolio naleznete na mých stránkách. Pokud se vám moje práce líbí, napište mi. Aleš
Odpovědět
Nás fotila paní Petra Šebestová -> www.svatebnifoto.cz :) fotky byly opravdu moc hezké, zkuste třeba i tam :) uvidíte zda má volno :/ My jsme volali asi ale tři nebo čtyři měsíce dopředu, tak nevím zda Vám to bude stačit :/
Odpovědět
Je pravda, že se většinou focení domlouvá delší dobu dopředu….
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín se nám uvolnil a jsme z Prahy. Jestli chcete, mrkněte k nám (resp. na web mého muže věnovaný svatební fotografii).
Odpovědět
Dívala jsem se na ty fotky od paní Šebestové a teda třeba zrovna tahle http://www.svatebnifoto.cz/fotogaleri... se opravdu povedla :)))) už bych se chtěla vdávat :))))
Odpovědět
taky se na to těším … zatím jsme zařizovali doma svatbu jen mým dvou bratrům…
Odpovědět
To já jsem nezařizovala ani těm svým bratrům, protože žádného nemám :))) ale snad brzo půjdu na tu svoji :)))
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?