Fotograf Praha 11.3.2016

dobry den, hledam fotografa na svatbu, 11.3. Prosim nabidnete. Budu se tesit. Zuzana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, info Vám posílám do vaší pošty, napište mi, děkuji Bajer
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. A Praha v březnu, to by mne bavilo... Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, byla bych rada, kdyby jste byli mi prvni letosni svatebcane :) krome hezkych fotek muzu nabidnou empatii k lidem, se kterymi pracuji, se mnou se fotaku nebudete bat, mam rada reportazni styl fotek, do deje svatby prilis nezasahuji. Mam 10let zkusenosti foceni v zahranici opravdu ruznorodych lidi a kultur. Nabizim prijemnou cenu za dobrou kvalitu. Mrknete na muj profil a webovky, budu rada, kdyz se ozvete. Prijemny vikend Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím své služby ;) Více mojí práce na webu ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Ceník posílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám aktuálně volný a velice ráda vám vaší svatbu zdokumentuji :) Pokud vás má práce zaujme, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám volno :) pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také zatím volný, budu rád, když se podíváte na moji práci na web. V případě zájmu, zašlu ceník na mail. Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer , myslím, že tento termín bude mít volný spooousta fotografů :-), tak budete mít z čeho vybírat, ale pokud by vás oslovil můj styl focení, velice rád bych vaši svatbu zachytil... Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách a pro bližší informace jsem vám kdykoli k dispozici. Vybírejte... a případně se budu těšit. Standa Matouš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme se do výběrového řízení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám interní poštu. Přikládám ještě několik ukázek naší práce. S pozdravem, Tomáš Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Mou tvorbu a nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji příjemné vybírání. Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzana141115 Dobry den, Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište zpet.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný den S pozdravem Robin P.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzana141115 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Ahoj Zuzi, jestli ještě hledáš fotografa z Prahy, nám fotil svatbu Patrik Hácha. Moc šikovne, příjemnej a udělal na krásné fotky, tak můžeš zkusit jeho, jestli v tvůj den ještě nemá volno. Anet
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den Zuzko, více informací Vám posílám do interní pošty. Přeji krásný den.
Odpovědět
Dobry den, dekuji vam vsem za vase reakce. Fotografa uz mame. Hezky den, Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby. Na toto datum máme k dispozici balíček STANDARD. Jelikož Váš datum není v hlavní svatební sezoně máme i menší ceny. Pokud by jste měli zájem, napište nám pro počet hodit jaký si představujete mít fotografa na svatbě a my vám poté napíšeme kalkulaci. V ceně máme i tisky fotografií. Valentovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout své profesionální služby. s pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den Zuzko, Vas termin mam volny. Budu rada, kdyz se podivate ke mne na profil a v pripade zajmu zaslu cenik. Dekuji a krasny den, Dara
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?