Fotograf Praha 1/7/2016

Hledáme fotografa pro náš svatební den 1.7.2016 v Praze. Děkujeme za tipy a nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, váš termín máme v tuto chvilku volný. Proto budeme rádi, pokud navštívíte naše webové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám zatím Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, bližší informace si dovoluji zaslat do zpráv. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsme k dispozici;) Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Tento termín mám také volný a jsem z Pha. Koukněte ke mě na profil zde na beremese.cz, kde mám doporučení či na můj web, kde najdete více info. Pokud vás moje portfolio zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám zašlu nabídku. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Ukázky mé tvorby včetně referencí a ceníku naleznete na mém webu. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici a rád vám svatbu nafotím. Informace mám na webových stránkách. Nebo stačí napsat a odpovím rychle. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazen. Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud vás osloví můj styl focení, velmi rád zachytím i váš den D... Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách. Budu se případně těšit na viděnou. Krásný večer. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne.. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzyy Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?