Fotograf Plzeň 18.7.2015

Profilova fotka
Ahoj sháníme fotografa na termín 18.7.2015, místo obřadu + hostina pravděpodobně Rochlov u Plzně. Někteří fotografové jsou již zaneprázdněni, tak zkoušíme touto cestou? Díky za tipy. Mockrát děkuji P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volný termín, více práce a informací na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám také volný. Pokud by vás styl a ceník, které najdete v odkazu zde pod čarou oslovily, moc rád si s vámi dohodnu nezávaznou schůzku. Mějte se pěkně Mikuláš křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ceník i další fotografie naleznete na mých stránkách. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 18. 7. 2015 máme ještě stále volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete na nich ukázky svatebních fotografií, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Pěkný víkend Lukáš Machaníček
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termin mame zatim volny, muzete mrknout tedy k nam na stranky pro ukazky svateb, na Fb pro nejnovejsi prace a tam najdete i reference;) Zatim prejeme pohodovy vikend. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k výběru místa, je to tam nádherný. Podívejte se na moji tvorbu u mě na webu najdete tam i jednu z Rochlova. Pokud se Vám moje tvorba zalíbí, kontaktujte mě. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete zvážit i mou nabídku. Vaše datum mám volné a svatební den Vám rád vyfotím. Pokud Vás můj svatební styl focení osloví stačí mě kontaktovat. Děkuji Honza Herch
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný a do Plzně bych přijel, více info na mých stránkách, popř. profilu. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, termín volný. Budu ráda, pokud navštívíte fotky celých svateb na webu a třeba se Vám práce bude líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám volný termín - jsem z Plzně. Více info na mých stránkách v odkazu pod textem ;-) Hezký den...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký de, termín mám volný...přijďte si popovídat o vaší představě na svatební veletrh do hotelu Clarion příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Všem za nabídky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, já jsem také z Plzně a budu velmi ráda, když si vyberete právě mne. Individuální přístup, rychlost, kvalita... A rozhodně nenarušuji obřad. Při focení by Vás čekalo ještě několik překvapení, které novomanželé vždy ocení :) Při rychlém jednání sleva a za doporučení dalším taktéž. Přeji úspěšný výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z mého ceníku bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Nebudeme psát, jak jsme kreativní a originalní , ale focení milujeme a zaleží nám především na výsledku než na finanční odměně. Pokud budete mít chuť a čas, podivejte se prosím na náš web nebo na facebook a jestli Vás naše práce zaujme, budeme rádi, když napíšete. Děkujeme a přejeme dobrý výběr fotografa a pěkné přípravy na svatbu. -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v Rochlově u Plzně jsem fotil jednu perfektní svatbu :-) Moc jsme si to užili a dodnes jsme s tehdejšími novomanžely v kontaktu a už druhou sezónu mi volají jejich známí na další svatby. Koukněte případně na mém webu do blogu, třeba tam svatbu z Rochlova najdete pro inspiraci... To místo je super, určitě budete spokojená. Mějte se hezky, Filip K.
Odpovědět
Profilova fotka
@lesicka Dobrý den, váš termín mám volný! Koukněte ke mě na web či sem na profil. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Budu ráda, když si mě pro svůj den vyberete. S pozdravem ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, ukázky mé práce, včetně ceníku na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?