Fotograf Ostrava/Havířov - 3.6.2017

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa na 3.6.2017, jednalo by se o celodenní focení, svatba bude na Jaškovské krčmě na Těrlicku. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
renata andrlova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou líbit mé fotografie, jsem Vám plně k dispozici. Fotky z J.K. najdete i v galerii na stránkách - Milena & Jiří. Přeji Vám příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám voľný a región poznám aj Jaškovskú krčmu :-) Ak máte chuť na fotenie so mnou, prosím kontaktujte ma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul své služby. Informace o cenách a více fotografií naleznete na stánkách, či na profilu. Předsvatební focení je zahrnuto u každé možnosti, protože věřím, že během něj se více seznámíme a že Vy i ženich budete ve svatební den už vědět, co očekávat. Fotky z focení potom můžete použít i na oznámení, případně na web. Jestli byste měli zájem, můžeme se i sejít a já vám mohu ukázat fotky celého svatebního dne, abyste měli představu jak vypadají. To je dle mého jedna z nejdůležitějších věcí při výběru fotografa. Případně se můžete osobně na cokoliv zeptat. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se zeptat, rád je zodpovím. S pozdravem :) Pavel Backa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?