Menu Forum

Fotograf - Ostrava - 15.8. nebo 22.8.2015?

24. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
adriii
83
Registrovala se 16. března 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 10 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
adriii
83
Registrovala se 16. března 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 10 přátel. Region Ostrava.
 Trochu se nám to všechno komplikuje, takže budu ráda za nabídky volných šikovných ručiček emoticon
19. bře 2015 ve 02:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobry den, 22.8. mame posledni volny vikend v srpnu a radi za Vami v pripade zajmu prijedeme.
J+P Nejedli
19. bře 2015 v 06:05  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
i tyto termíny mám volné emoticon. Mariana Ryšavá
19. bře 2015 v 08:16  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

22. 8. máme ještě volný. Rádi za vámi přijedeme a nafotíme vám svatbu. Klidně se zatím mrkněte na web, který máme uvedený na kartě. Najdete tam vše podstatné emoticon

Budeme se moc těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
19. bře 2015 v 08:35  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, 15. i 22. mám volno, kompletní info najdete na webu a reference zde na profilu..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
19. bře 2015 v 08:55  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,tento termín je volný a mohu nabídnout své služby dle vašich požadavků. Ráda se s vámi sejdu osobně a projdu s vámi harmonogram dne kam zařadit vaše portrétování a další podrobnosti ohledně vašich představ svatební dokumentace.

s pozdravem Petra Jansová
19. bře 2015 v 10:07  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

máme volný termín 22. 8. Na Ostravsku letos fotíme několik svateb, není pro nás problém přijet i za Vámi. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka i smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Aktuální tvorbu, informace o nás, fotobalíčky, jejich obsah a ceny najdete na našem facebooku, web právě předěláváme. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;)

Filip a Linda
19. bře 2015 ve 12:43  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 My jsme byli maximálně spokojeni s Michalem Krusberským - super přístup, nádherné fotky a příznivá cena.. Ale netuším, jak to má s volnými termíny.
19. bře 2015 ve 12:49  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
jsem z Ostravy a termíny mám prozatím oba volné. Více mých fotografií na webu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Hezké dny přeje
Radek Šviderský
19. bře 2015 ve 21:08  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

mám volné oba termíny. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
19. bře 2015 ve 21:34  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
20. bře 2015 v 11:02  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adriii
83
fotoportrét
fotoportrét
adriii
83
 Děkuji Vám všem!!! Nakonec se nám podařilo zajistit původně chtěný zářijový termín. Fotografa tedy již máme zajištěného emoticon
24. bře 2015 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí