Menu Forum

Fotograf - Ostrava - 15.8. nebo 22.8.2015?

24. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
adriii
85
Registrovala se 16. března 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 9 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
adriii
85
Registrovala se 16. března 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 9 přátel. Region Ostrava.
 Trochu se nám to všechno komplikuje, takže budu ráda za nabídky volných šikovných ručiček emoticon
19. bře 2015 ve 02:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobry den, 22.8. mame posledni volny vikend v srpnu a radi za Vami v pripade zajmu prijedeme.
J+P Nejedli
19. bře 2015 v 06:05  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
32

“Info pro sezónu 2018: Vzhledem k narození syna (nyní má 4 měsíce) příští rok fotím pouze kratší svatby v okolí Ostravy. Sezóna 2019 bude už nejspíš "po staru" kdekoliv v čr vč. delších svateb :-)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
32

“Info pro sezónu 2018: Vzhledem k narození syna (nyní má 4 měsíce) příští rok fotím pouze kratší svatby v okolí Ostravy. Sezóna 2019 bude už nejspíš "po staru" kdekoliv v čr vč. delších svateb :-)”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den,
i tyto termíny mám volné emoticon. Mariana Ryšavá
19. bře 2015 v 08:16  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

22. 8. máme ještě volný. Rádi za vámi přijedeme a nafotíme vám svatbu. Klidně se zatím mrkněte na web, který máme uvedený na kartě. Najdete tam vše podstatné emoticon

Budeme se moc těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
19. bře 2015 v 08:35  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 3 lety)

Dobrý den, 15. i 22. mám volno, kompletní info najdete na webu a reference zde na profilu..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
19. bře 2015 v 08:55  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
6
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

6
 Dobrý den,tento termín je volný a mohu nabídnout své služby dle vašich požadavků. Ráda se s vámi sejdu osobně a projdu s vámi harmonogram dne kam zařadit vaše portrétování a další podrobnosti ohledně vašich představ svatební dokumentace.

s pozdravem Petra Jansová
19. bře 2015 v 10:07  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

máme volný termín 22. 8. Na Ostravsku letos fotíme několik svateb, není pro nás problém přijet i za Vámi. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka i smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Aktuální tvorbu, informace o nás, fotobalíčky, jejich obsah a ceny najdete na našem facebooku, web právě předěláváme. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;)

Filip a Linda
19. bře 2015 ve 12:43  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (31 r.)
80
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 657 příspěvků, 12 alb a 19 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (31 r.)
80
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 657 příspěvků, 12 alb a 19 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 My jsme byli maximálně spokojeni s Michalem Krusberským - super přístup, nádherné fotky a příznivá cena.. Ale netuším, jak to má s volnými termíny.
19. bře 2015 ve 12:49  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
jsem z Ostravy a termíny mám prozatím oba volné. Více mých fotografií na webu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Hezké dny přeje
Radek Šviderský
19. bře 2015 ve 21:08  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (37 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (37 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 3 lety)

Dobrý den,

mám volné oba termíny. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
19. bře 2015 ve 21:34  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (43 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (43 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 3 lety)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
20. bře 2015 v 11:02  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adriii
85
fotoportrét
fotoportrét
adriii
85
 Děkuji Vám všem!!! Nakonec se nám podařilo zajistit původně chtěný zářijový termín. Fotografa tedy již máme zajištěného emoticon
24. bře 2015 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí