Fotograf Olomouc na 21.7.2018

Profilova fotka
Ahoj, shanim fotografa na tento termín. Za nabídky dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín má volný. Navštivte prosím mé stránky, kde najdete portfolio a ostatní informace. Pokud vás mé fotky osloví, ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a Olomouc za rohem, podívejte se prosím na můj web, kde naleznete více ukázek mé práce i veškeré informace. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@wildwife Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termínu Vaši svatby máme volno. Pokud Vás naše práce zaujme tak nás prosím kontaktujte. Hezký den, Veronika a Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@wildwife Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.:) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.:) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby se Vám líbil můj styl, pak Vám moc ráda Váš den nafotím :) Napište mi a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) :-) váš termín mám ještě volný, tak pokud Vás osloví má práce tak se ozvěte ;-) rád vám nabídnu své služby. :-) :-) :-) Budu se těšit s pozdravem Dominik Jedlička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, dejte vědět. Těším se na setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Vyškova a velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Přikládám pár fotek pro ukázku, prohlédněte si moje potrfolio a pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat na email.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Posílám pár fotografií na ukázku a pokud se vám bude naše tvorba líbit napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud nemáte ještě vybráno a líbí se Vám má práce, tak bych Vám rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, píši Vám soukromou zprávu :-) Simona
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?