Menu Forum

Fotograf nebo fotograf a kameraman za "dobrou cenu" 25.4.2015 Žatec?

26. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kassi
1
Registrovala se 12. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kassi
1
Registrovala se 12. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
 Hledáme fotografa popř. fotograf a kameraman na naší svatbu dne 25.4.2015 Žatec...
24. led 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
ráda přijedu. Jsem z Ostravy, ale v Rakovníku máme příbuzenstvo a přátelé, takže bychom tam přespali a spojili to s návštěvou, takže byste nemuseli platit dopravu. Nabízím Vám hlavně tvůrčí přístup k focení a u fotografování obřadu, oslavy atd. mívám takový reportážní styl. Výhodou také je, že okolí celkem známe :o) Do zprávy zasílám ceník.

P.S: Mimochodem s Vašim krajem mám jednu moc veselou historku, tak posílám pro zasmátí... Měli jsme jet z Rakovníka do Kladna, no a v Lužné se půlka vlaku odpojila a jela právě do Žatce :o). Bohužel jsme v té půlce seděli. Vystoupili jsme na první zastávce: Krupá. Byla to taková typická zastávka na konci světa. Stará, odrbaná nádražní budova, nikde ani živáčka. Akorát jsme zahlédli výpravčího a zeptali se: Prosímvás, kdy jede další vlak na Rakovník? A on nám řekl: zítra. emoticon
24. led 2015 v 16:41  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
tento termín mám zatím volný. Bude mi potěšením fotit vaší svatbu.
s pozdravem fotografka Petra Jansová
24. led 2015 v 16:56  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

váš termín máme zatím ještě volný. Dovolil jsem vám poslat interní zprávičku. Na dubnové termíny navíc nabízíme slevu ve výši 25% emoticon. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a veškeré podrobnosti, které se samotného focení týkají.

Budeme se těšit.

Přeji hezký zbytek soboty
Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
24. led 2015 v 19:05  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

5
 Dobrý den,
rád bych Vám nabídl mé fotografické služby a zdokumentoval tak Váš svatební den. Moji tvorbu nejdete u mě na webových stránkách. V případě, že Vás má nabídka osloví, kontaktujte mě.

Miroslav Vodička
24. led 2015 ve 20:10  •  www.miravodicka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný... na ceně se domluvíme emoticon případně využijte mou soutěž na FB s firmou Stoklasa.cz o focení a doplňky zdarma.
24. led 2015 ve 20:31  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, posílám Vám interní zprávu. Mějte se moc hezky. Petra emoticon
24. led 2015 ve 22:35  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

Váš termín máme volný. Na svatby jezdíme po celé republice. Veškeré informace o cenách a obsahu svatebních fotobalíčků máme na facebooku a webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám naše fotky líbily, ozvěte se ;)

Filip a Linda
25. led 2015 v 01:15  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si Vás pozvat k návštěvě mých stránek. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Pokud by se Vám styl a ceník líbily, můžeme si domluvit nezávaznou předsvatební schůzku.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
25. led 2015 v 08:10  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
máte jistě již spoustu pěkných nabídek. I já se k nim přidávám.
Při rychlém jednání možná sleva, za doporučení taktéž.
Cena se odvíjí podle Vašich požadavků, vše je na domluvě (Přibližný ceník mám na webu pod odkazem).
Samozřejmostí je smlouva a překvapení, která vždy novomanželé ocení emoticon

Na mé práce se můžete kouknout na mém webu v odkazu.
Přeji šťastnou ruku při výběru emoticon
25. led 2015 v 09:18  •  www.terezapechova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den.
Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu.
Přeji krásný den.
Vojtěch Pavelčík
25. led 2015 ve 12:14  •  www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
 Dobrý den nabídku jsem Vám poslal zde soukromou zprávou.
Luboš
25. led 2015 ve 14:33  •  www.beautyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
25. led 2015 ve 20:44 • silviajanecek
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
ukázky mé práce na webu.
26. led 2015 v 00:54  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”