Menu Forum

Fotograf na svatbu, Zlínský kraj (Kroměříž) dne 7.9.2013

31. črc 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
redfield2
3
Registrovala se 28. července 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Kroměříž, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
redfield2
3
Registrovala se 28. července 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Kroměříž, Region Kroměříž
 Ahoj, na poslední chvíli nám zrušil fotograf focení svatby. Nevíte někdo a někom kvalitním ze Zlínského kraje? Svatba má být v Kroměříži dne 7.9.2013. Ráda budu za jakoukoliv pomoc. Děkuji
28. črc 2013 v 10:40  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 2 měsíci)

@redfield2 Dobrý den, zkuste svůj dotaz vložit případně i do této otázky: http://www.beremese.cz/diskuse/fotograf-a-fotografie/last-minute-fotograf/

Přeji šťastnou a jistou ruku při výběru toho pravého (fotografa/ky). emoticon)

Honza
28. črc 2013 ve 12:39  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
29. črc 2013 v 18:19 • klacek2006
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
49

“Máte už své datum a nemáte svatebního fotografa? Třeba v Grébovce se mi hodně líbilo a ty ranní přípravy s dětmi...pecka :-) Nebojte, dá se to s nimi zvládnout a je to fakt zábava :-) Nakoukněte se mnou na report z tohoto úžasného dne, který stál za to. http://www.vladkahollova.cz/galerie/cesko-slovenska-svatba-pavilon-grebovka/”
(Před 5 dny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
49

“Máte už své datum a nemáte svatebního fotografa? Třeba v Grébovce se mi hodně líbilo a ty ranní přípravy s dětmi...pecka :-) Nebojte, dá se to s nimi zvládnout a je to fakt zábava :-) Nakoukněte se mnou na report z tohoto úžasného dne, který stál za to. http://www.vladkahollova.cz/galerie/cesko-slovenska-svatba-pavilon-grebovka/”
(Před 5 dny)

Tento termín se mi právě dnes uvolnil..Budu ráda, pokud se mrknete na můj web emoticon
31. črc 2013 v 10:40  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí