Fotograf na svatbu v Zábřehu na Moravě a okolí 2.8.2014

Profilova fotka
Ahoj vsem! hledam fotografa/ku na 2.8. 2014. Slo by o foceni cesty na obrad, obrad a pote jeste hostina. Ne cely den ale zhruba pul dne. Vse by slo domluvit. Pokud o nekom vite, kdo nedela predpotopni a kycivite fotky, dejte mi vedet. dekuji a mejte se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučil bych Vám Šárku Zgarbovou z Bruntálu. Třeba Vás její tvorba osloví. ;-) Přeji dobrý výběr fotografa a nádhernou svatbu! Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky .... Váš termín mám ještě volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, proto pokud by se moje práce zamlouvala, neváhejte se ozvat - i zbývající termíny se rychle zaplňují. Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den mám ještě volno a jsem mezi Olomoucí a šumperkem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to hodně záleží na tom, jaký styl fotek se ti libí a jakou si představuješ cenu. Já jsem taky ze šumperska a vím, že fotografů je tu docela dost, stačí jen hledat. Mě se líbí fotky napříklat Pavlíny Borákové, Terezy Chlebečkové, Terezy Žákové.. my jsme si vybrali Báru Bergerovou, její styl focení se nám líbí nejvíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Část léta trávím nedaleho Zábřehu, tudíž v okolí nepočítám dopravné. Pokud byste měla zájem, podívejte se na moje webovky. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín mam taky volny :) a mam to kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám nabízíme naše služby. Termín máme také zatím volný. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Jsme z Kroměříže, ale na svatby cestujeme pravidelně po celé republice. Pokud jste ještě nevybrala toho pravého fotografa, podívejte se na náš facebook či web. Mějte se pěkně, Filip a Linda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 2.8.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také si dovoluji nabídnout své služby. Do Zábřehu to mám kousek :) Více fotografií najdete u mě na webu :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?