Fotograf na svatbu v okoli Plzne na 24.6.2017

Dobry den, Shanim sikovneho fotografa v okoli Plzne na svatbu 24.6.2017. Meli bychom zajem tak o 10-12 hodin foceni. Dekuji vam moc za tipy ci nabidky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já můžu jen doporučit N. Podlipskou :-), foto mojí svatby v albu - fotila ona. Perfektní přístup. http://nikola-podlipska.weebly.com/
Odpovědět
Profilova fotka
@ratajovav Ještě doplním, že poměr cena/kvalita byla naprosto bezkonkurenční v porovnání s konkurencí. :-) Nevím, jak je na tom cenově teď, naše svatba byla 2 roky zpět.
Odpovědět
Profilova fotka
@ratajovav foto-schwarzovi,manzele a jsou moc bezva. Jsou přímo z Plzně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. V Plzni fotíme běžně:) Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou A Plzeň mám moc rád, super lidi...přikládám pár fotek z Plzeňska... Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, také rád nabídnu své služby. Dovolí si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, kde najdete ukázky mé práce. Pokud by vás fotky zaujaly, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, podívejte se i na moje portfólio, jsem přímo z Plzně a tento termín mám stále neobsazen, pokud Vás to osloví, rád se se Vámi nezávazně sejdu a pak se rozhodnete, zda mých služeb využít či nikoliv. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám také Váš termín zatím volný. Více info si Vám dovolím zaslat to sz. Přeji hezký zbatek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Týna Škopová - na FB jako Kristýna Škopová Fotografka
Odpovědět
Článek se načítá
Dobry den, dekuji moc za nabidky a rady, bylo to narocne;-), ale nakonec jsme fotografa nasli z okoli Plzne. Jeste jednou vam velice dekuji!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?