Fotograf na svatbu v okolí Plzně, 22.6.2019

Scháním fotografa z okolí Plzně..na svatbu která se bude konat v Nezbavěticích 22.6.2019 Mé Předpoklady jsou 5-6 hodin max. 7000Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko přeji krásný podvečer :) Přikládám svou cenovou nabídku a pokud by se Vám líbila, více ráda upřesním. Krásný večer, Pavla
Odpovědět
@klarkaalibor Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby svatební fotografa emoticon Pro více informací či fotografií se prosím podívejte na můj profil zde nebo na mé fb stránce. Budu se moc těšit Hanzalová Photography
Odpovědět
Děkuji všem moc za nabídky, ale svého fotografa jsem už sehnala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Moc zdravím a rada nabídnu své služby. Podívejte se na mou tvorbu ;-) v případě dotazů mě kontaktujte jsem tu pro vás Edit
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?