Fotograf na svatbu, únor 2020, Praha

Ahoj, nejaký typ na dobrého fotografa, ochotného fotiť v Prahe, ktorý neretušuje fotky do nekonečna, teda vyzerajú prirodzene? Chceme skôr reportáž, ale aj pár strojených fotografií.. ideálne niekoho, kto nás von nebude hodinu štelovať na jednu fotku, keďže bude únor. Dík za typy :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@ah1234 Dobrý den, 02/2020, ať už jakýkoli den, by prozatím bylo volno - a třeba bude i v Praze nečekaně nasněženo. :) Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@ah1234 Dobrý den. Podrobnosti včetně cenové nabídky jsem poslal do zprávy. Mějte se krásně... Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte prosím mé webové stránky, kde najdete potfolio a ostatní informace. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na mou práci :-). Když zaujme, rád se o fotografování Vaší svatby postarám! Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, pokud nemáte termín 22. února, který máme obsazený, tak se rozhodně hlásíme. :-) Posílám Vám zprávu s podrobnostmi. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle mě baví :) Kdyžtak víc u mě na webu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také nabídnu své služby :) Info najdete na webu. Pěkný den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, Prahu znám jako své boty, narodila jsem se tu, žiji a pracuji :-) Reportáž je můj šálek čaje. Velmi ráda Vám svatbu nafotím. Mrkněte na webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, velmi ráda Vám svatbu vyfotím - zimní svatby se mi obrovsky líbí a styl, který popisujete by mohl odpovídat i tomu mému :) Více Vám již napiši do soukromé zprávy a budu se případně těšit. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jak to popisujete, mohla bych to být já :-) volno mám celý únor, zatím je to daleko. Moje fotky najdete na webu, ale taky na FB stránce proklikem přímo z mého profilu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Dobrý deň, ďakujem vám všetkým pekne za ponuky, je ich ale strašne veľa a nemám čas všetky prejsť, preto ak máte vážny záujem o fetenie na našej svadbe, tak mi prosím do súkromnej správy napíšte tieto informácie a ideálne v bodoch v poradí v akom uvádzam nižie: 1.koľko by vyšlo fotenie obradu, hostiny a začiatku večernej zábavy. Chceme to BEZ fotenie ranných príprav, takže fotiť by sa začínalo až od obradu, nie skôr. 2.koľko by teoreticky vyšlo len fotenie obradu a hostiny (večernou zábavou si nie sme istý). 3. počet fotiek ktoré dostaneme v elektronickej podobe 4. či je možnosť vybrať si aj "z neupravených fotiek" na osobnej schôdzke, že ktoré by sme od vás navyše chceli upraviť 5. či dostaneme nejaké fotky aj nejako "špeciálne" vytlačené a podobne 6. pošlite prosím priamy odkaz na vaše portfólio, kde si priamo pozriem vašu prácu 7. poprosím uviesť, či si účtujete za dojazd do Prahy a poprípade koľko. 8. ak máte niečo "extra" k tomu, čo som zabudla, tak budem len rada ďakujem! Ospravelňujem sa, že to usí byť touto cestou, ale pracujem, študujem a starám sa o polročného syna, takže prebrať vás všetkých by mi trvalo týždeň...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
To zní jako já! :)) Napišme si! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, podle popisu bychom Vám mohli vyhovovat. Budeme rádi, pokud se podíváte k nám na webové portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Popis je presně takový, jako fotím:) Veškeré informace najdete na mých stránkách :) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
@ah1234 Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, ráda vám svatební den nafotím, a kdy v únoru? Na Valentýna?:-) 5 hodinový balíček, který je nejžádanější, vychází na 10tis. V ceně jsou všechny nafocené fotky na DVD v max.rozlišení. Přesně jak píšete, bez dlouhých retuší, prostě přirozeně. Nabízím i 2-3 hodinovku za 5tis a8 hodinovku za 15tis. V únoru může být sníh, a potom je focení venku super, ale stejně nevydržíte déle než půl hodiny. Dá se vybrat interiér restaurace, který by šel k focení také použít. Tím by se například menší skupinky s hosty daly nafotit tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ačkoli je toto téma staršího data, rozhodli jsme se do něho přispět, neboť máme únorové termíny volné. Vše potřebné naleznete u nás na webu.
Odpovědět
Moc ráda! Napišme si!
Odpovědět
Profilova fotka
Také se postavím do fronty a v případě,že se Vám má práce bude líbit,rád se stanu Vaším svatebním fotografem :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@ah1234 Ahoj, nabízím své služby fotografa, a myslím že s Vašimi požadavky se dostatečně ztotožňuji. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, i mě bude v únoru zima, takže to nebudeme protahovat :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?