Fotograf na svatbu, Prostějov, 29.6.2019

Dobrý den, sháníme fotografa na naší svatbu 29.6.2019 v Prostějově :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anamorka Dobrý den, mohu být k dispozici a více info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný, jsem z Olomouce, a pokud se Vám moje fotky budou zamlouvat, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@anamorka Dobrý den, zkuste se prosím podívat na moje portfolio. Když vás zaujme, budu rád když mě kontaktujete. Máte nějakou konkrétní představu o focení? Řeknete nám trošku více o vaší svatbě? S přáním pěkného dne Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré informace o mě naleznete na mých internetových stránkách. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, pro více informací a cenu navštivte mé stránky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anamorka Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
@anamorka Dobrý den, v případě, že ještě hledáte fotografa, dovolil bych si Vám nabídnout své služby a rád nafotografuji Váš velký den D. Ukázky mé práce a další informace naleznete na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy a hezkou neděli, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám rád nabídl své služby.:) Více informací na mém profilu, či webu.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?