Fotograf na svatbu okres Kroměříž květen 2018

Sháním fotografa na svatbu 7.5.2018 u Kroměříže. Chci jen vyfotit obřad a pár společných fotek. Víc nepotřebuji:). Budu ráda za nějaké nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda vyfotím vaši svatbu. Kroměříž je krásné město, jezdím tam na konferenci a vždy se zastavím v cukrárně na náměstí. Nafotím vám svatbu podle vašeho přání ovšem s vlastními nápady, ať máte originální fotky. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte vědět jak jste se rozhodli ať se můžeme domluvit předem co a jak. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
@pumplu Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Napište mi a domluvíme se :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@pumplu Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Moc děkuji za nabídky - o víkendu se na to mrknu a dám vědět. Jen teda chtěla bych opravdu jen základ, takže bych byla ráda, kdybych se vlezla do 4000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
@pumplu Dobrý den, pokud ještě stále hledáte fotografa na svůj velký den, jsem Vám k službám. Budu rád, pokud byste si našli čas a navštívili můj zdejší profil, kde naleznete všechny potřené informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?