Menu Forum

Fotograf na svatbu na zámku Liblice, 14.6.2014

6. říj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kaculeh (30 r.)
2
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Liblice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
kaculeh (30 r.)
2
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Liblice, Region Mělník
 Ahoj holky,
můžete mi poradit nebo doporučit fotografa na červnovou svatbu na zámku Liblice? Je možná ještě docela brzy, ale podle toho co jsem tu četla bývají tyto termíny rychle plné... Ráda bych nějaké neokoukané a kreativní fotky, ale zároveň asi hodně romantiky, protože jsme oba velcí snílci emoticon Díky moc.
1. říj 2013 v 11:40  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den
Váš tetmín mám zatím ještě volný dovoluji si vám tedy nabídnout své služby. S dojezdem není problém pokud by se vám mé fotky zalíbily neváhejte mne kontaktovat, a určitě se podívejte na mé stránky.
Budu se na vás těšit! emoticon
1. říj 2013 v 11:59  •  www.beautifulwedding.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, neváhejte se podívat i na můj profil zde na beremese.cz. Váš termín mám volný. Krásný den, ZeZu
1. říj 2013 ve 13:56  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, budu ráda, pokud si najdete čas a podíváte se i ke mně na web emoticon
1. říj 2013 ve 14:00  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný den, budu velmi ráda, když si najdete cestu i na mou webovou stránku, příp. na alba svateb zde na mém profilu. Pokud Vás mé práce zaujmou, ozvěte se, budu ráda. Petra emoticon
1. říj 2013 ve 14:08  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, rád se podívám na Vaši snílkovskou svatbu. Pokud se Vám líbí moje práce, nevidím v ničem problém :--)
Bóša
1. říj 2013 ve 20:56  •  www.bosa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Hezký večer, i já se přidávám se svou nabídkou. Budu rád, když nahlédnete na můj profil, či webové stránky. Jestliže Vás má práce zaujme, určitě se ozvěte emoticon
Jakub Horák
1. říj 2013 ve 22:40  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

zdravím.. jsem taky na romantiku ;)
napište podrobnosti a udělám vám kalkulaci .)
2. říj 2013 v 16:19  •  www.fotoprofik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky emoticon snažíme se dělat fotky přímo na míru pro klienta ..... ;)
2. říj 2013 ve 20:12  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirisedlacek
Jiří Sedláček fotograf
Jiří Sedláček PRO

Foto a video - Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirisedlacek
Jiří Sedláček fotograf
Jiří Sedláček PRO

Foto a video - Region Chomutov
 Dobrý den, podívejte se na mé stránky, dá se domluvit na čemkoliv.
Více ve zprávách.
Jirka Sedláček
6. říj 2013 v 10:42  •  www.jirisedlacek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí