Fotograf na svatbu na zámku Liblice, 14.6.2014

Profilova fotka
Ahoj holky, můžete mi poradit nebo doporučit fotografa na červnovou svatbu na zámku Liblice? Je možná ještě docela brzy, ale podle toho co jsem tu četla bývají tyto termíny rychle plné... Ráda bych nějaké neokoukané a kreativní fotky, ale zároveň asi hodně romantiky, protože jsme oba velcí snílci :-) Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Váš tetmín mám zatím ještě volný dovoluji si vám tedy nabídnout své služby. S dojezdem není problém pokud by se vám mé fotky zalíbily neváhejte mne kontaktovat, a určitě se podívejte na mé stránky. Budu se na vás těšit! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, neváhejte se podívat i na můj profil zde na beremese.cz. Váš termín mám volný. Krásný den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda, pokud si najdete čas a podíváte se i ke mně na web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, budu velmi ráda, když si najdete cestu i na mou webovou stránku, příp. na alba svateb zde na mém profilu. Pokud Vás mé práce zaujmou, ozvěte se, budu ráda. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád se podívám na Vaši snílkovskou svatbu. Pokud se Vám líbí moje práce, nevidím v ničem problém :--) Bóša
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, i já se přidávám se svou nabídkou. Budu rád, když nahlédnete na můj profil, či webové stránky. Jestliže Vás má práce zaujme, určitě se ozvěte ;-) Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím.. jsem taky na romantiku ;) napište podrobnosti a udělám vám kalkulaci .)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) snažíme se dělat fotky přímo na míru pro klienta ..... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na mé stránky, dá se domluvit na čemkoliv. Více ve zprávách. Jirka Sedláček
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?