Fotograf na svatbu na Ostravsku, 6.9.2019

Dobré ráno, pátrám po svatebním fotografovi na naši svatbu, která se bude konat 6.9.2019 v Havířově. Plánujeme pohodovou přírodní svatbu a hledáme fotografa, který by nám sedl. Nejsme na žádné přearanžované záběry, přejeme si pár hezkých fotek s našimi přáteli a zvířaty. Značka: Kvalita nad kvantitou :) Za tipy či nabídky předem velice děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vám k dispozici. Informace co a jak dělám mám na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, vas termin mam zatim volny, pochazim z Havirova a pohodoveprirodni svatby mam nejradsi:) Kdyztak kouknete ke me na web, kde se dozvite vse potrebne. Hezky den preji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškeré informace o mě naleznete na mých webových stránkách. Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojím se s nabídkou svatebního focení. Veškeré info najdete na webu. Fotím různé typy svateb, ale svatba v přírodě je vždy super :) Hezký den přeji Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda přijedu. A na přírodní svatby se přímo zaměřuji:) Veškeré info najdete na mých stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu být k dispozici :) Děkuji a přeji hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@yellowfox Dobrý den, mohu být k dispozici a více info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @yellowfox , gratuluji k zasnoubení, 6.9. mám volný a fotografovní se zvířaty nikdy nebyl pro mě problém. Působím na Brněnsku a Opavsku, dojezd do Havířova není problém. :-) . Pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se domluvit. Budu se těšit, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nenašla fotografa pro Váš svatební den, tak Vám ho velmi ráda nafotím. Přikládám pár fotek a pokud se Vám budou líbit, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den, Dominika
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý večer, termín mám volný, na Ostravsko to nemám daleko a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací posílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rád bych Vám nabídl své služby.:) Více informací klasicky najdete na mém webu, případně zde na kartě a úplně ideálně na mém telefonním čísle.:) Hezký den, Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, pokud ještě nemáte vybráno, tak hlásím, že mám ještě volno :-). Jsem z Ostravy. Posílám ceník a podrobnější info do sz, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@yellowfox Dobrý den, pokud ještě hledáte fotografa, Váš termín mám kupodivu ještě volný. Budu rád, pokud byste se podívala na mojí tvorbu, snad Vás osloví kvalita (nad kvantitou). Jsem jinak přímo z Havířova. Přeji příjemné svatební přípravy, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?