Fotograf na svatbu, Debrník u Soběslavi, 7.9.2019

Hledáme fotografa na svatbu dne 7.9.2019. Vše bude na Statku u Drsů v Debrníku (nedaleko Soběslavi, Tábora). Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam jako jeden z mala jeste volny, tak pokud by Vas moje prace zaujala, dejte vedet:)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín mám volný. Mrkněte na mé webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotografujeme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@danavlada Dobrý den, rád Vaše okamžiky zachytím. Cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
@danavlada Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
@danavlada Dobrý den, Vámi vybraný termín mám stále volný a proto bych Vám i já ráda nabídla své služby. Do zprávy Vám zasílám další podrobnosti. Na mém webu pak naleznete další fotografie a kompletní ceníky. Přeji krásný zbytek úterý. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?