Fotograf na svatbu, 29.6.2019, Staré Hamry

Dobrý den, sháním svatebního fotografa na svatbu 29.6.2019 ve Starých Hamrech (okres FM). Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Poslal jsem Vám zprávu s nabídkou a ceníkem. Níže kousek z mé tvorby. Děkuji za Váš čas, Jiří Kosík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@elimatu Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný a rád Vaší svatbu nafotím. V Beskydech fotím docela často. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mojí tvorbu. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@elimatu Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
@sonagoldova @jansencak @weddingsphoto_cz @kosikphoto @lumaphoto @videoafoto Všem moc děkuji za zaslání kontaktu a nabídek focení. Budu se snažit co nejdříve všechny nabídky projít a odpovědět. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji :) Koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré potřebné informace. Zdravím, Šárka.
Odpovědět
Doporučuji pana Jana Senčáka. Fotil naší svatbu, fotky i přístup skvělý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Srdečně Vás zdravím a také nabídnu mé služby. Fotografování se mnou je vždy o lidech, denní okolo nich a hlavně o Vás. Pokud Vás má práce zaujme, rád poskytnu další informace, termín mám volný. Beskydy jsou mimo jiné mým rodištěm, v případě zájmu si o focení můžeme klidně jen popovídat předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?