Fotograf na svatbu, 27.7.2019, Třebíč

Přeji hezký den. Opět poptávám fotografa na 27.7.2019, jelikož nám fotograf odpadl. Rádi bychom fotografa nejlépe pouze obřad a skupinové fotky a posléze fotky v přírodě a se zvířaty. Prosím o návrh s cenou. Děkuji a přeji příjemný den. 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám moje tvorba bude líbit, ráda Vám nafotím svatbu. Veškeré infromace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám to kousek, termín volný a rád budu k dispozici. Více info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Třebíč je kousek a na fotografie v přírodě se přímo specializuji:) Více nfo najdete na mém webu. Zdravím, Šárka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @andrejkamirda prozradíte nám, proč vám odpadl fotograf? V poslední době se tu množí podobné scénáře. Tak by mě zajímalo, proč tomu tak je. Díky a přeji, ať vám vše dobře dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, volno velmi ráda Vám svatbu nafotím. Cenovou nabídku Vám případně pošlu do soukromé zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. S pozdravem FF
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?