Fotograf na svatbu 26.7.2019 v Praze

Dobrý den, sháním fotografa na menší svatbu v Praze 26.7.2019 od 14.hod. Jednalo by se o obřad, svatební hostinu a podvečerní program - vše se bude konat na jednom místě (venkovní obřad v rámci hotelové zahrady). Předem děkuji za nabídky, prosím o nástřel ceny. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. Co se ceny týče, budu potřebovat od Vás vědět několik informací. Kdyby Vás má práce zaujala, ozvěte se. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zachytím svatební příběh Vašeho krásného dne. Dovoluji si Vám zaslat do zprávy nabídku. S přáním krásných svatebních příprav Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@zuazd Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. :-) Veškeré informace naleznete na mém webu. S přátelským pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@zuazd Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, termín mám volný. Mrkněte na moje webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@zuazd Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotografka přímo z Prahy. Moc ráda Vám nabídnu svoje služby. Ukázky fotografií včetně ceníku najdete na mém web :) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám volný, kdyby Vás zaujala moje práce :) Přeji krásný zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Koukněte na moje webové stránky a v případě zájmu určitě se ozvěte. Budu se těšit. Hezký večer .) S pozdravem Anželika
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?