Fotograf na svatbu, 25.6.2019, Plzeň

Dobrý den, Hledám fotografa na svatbu která bude se konat 25.6.2019 poblíž Plzně. Jednalo by se o celodenní focení menší svatby. Za všechna doporučení předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu moc ráda, když se mrknete ke mně na web! Kdyby Vás můj styl a přístup zaujaly, neváhejte mi napsat zprávu! Krásný víkend! K.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, budoucí nevěsto ;) Váš termín mám zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :) Napište mi a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Jsem z Prahy, ale není problém se domluvit a dorazit. V případě zájmu mrkněte na moje webovky .) Přeji pěkný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@agnes_r Dobré odpoledne, rádi za Vámi vyrazíme na Plzeňsko. :-) Posílám Vám soukromou zprávu. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám rád nabídl své služby.:) Více informací na mém profilu, či webu.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@agnes_r Dobrý den, zatím mám termín volný.
Odpovědět
@agnes_r Dobrý den, Vámi vybraný termín mám volná a ráda bych Vám nabídla své služby. Více informací naleznete na mém webu. Děkuji, hezký den. Jiráčková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda bych vám nabídla volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i mé služby. Termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl fotografií, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Copatutoje: všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@agnes_r Agnes přeji krásny den, přikládám svuj ceník a pod příspěvkem máte i odkaz na muj web, tak se budu případně těšit na Vaše otázky :) Hezký den, Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?