Fotograf na svatbu 24.5.2014, Podstránský Mlýn

Máte-li volný termín prosím ozvěte se a písněte mi i nabídkovou cenu za jakou fotíte :) Vše bude na jednom místě :-) (region VC, Kostelec nad Orlicí)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Poslala jsem Vám ceník interní poštou. Jsme z Pardubic, takže co by kamenem dohodil :-) Kdyby Vás naše práce zaujala, ozvěte se. Mějte se krásně. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný .... :)
Odpovědět
Zkus Petra Wagenknechta z Ústí nebo Zuzku Kubíčkovou ze Žamberka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Pardubic a tak i já vám nabízím své služby fotografa, celý den fotím za 6000kč, bez časového omezení a dalších poplaků za cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
I já se hlásím!! :-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Neb mám tento termín již plný, doporučuji Kateřinu Beránkovou - stačí hledat na Googlu či Facebooku. Podstránky mlýn je příjemné místo, mám tam každý rok několik svateb. Dobrá volba.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když si prohlédnete i mou nabídku. Myslím, ale že máte docela dost na výběr. Květnové termíny jsou z důvodu pověrčivosti celkem volné...proč musí být taková hloupá pověra nastavena na jeden z nejkrásnějších měsíců nechápu... Cenu a prezentaci naleznete na stránkách pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme váš termín volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. V interní poště posílám více informací. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím volný termín. Ceník najdete na mých stránkách. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín máme zatiaľ voľný, pre bližšie info mrknite na naše webovky alebo ma kontaktujte mailom :-) Lucia
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer :), termin mame zatim volny. Podivejte se prosim na nase stranky dole pod příspěvkem, kde je pridana i nase posledni svatba z minuleho patku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám aktuálně volný. Pokud se vám líbí můj styl fotografování jsem k dispozici. Předsvatební fotografování je v ceně balíčku. Více na mém webu. S pozdravem fotografka Petra Jansová.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?