Menu Forum

Fotograf na svatbu 24.5.2014, Podstránský Mlýn

12. bře 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jiita81 (34 r.)
3
Registrovala se 2. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Má 11 přátel.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
jiita81 (34 r.)
3
Registrovala se 2. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Má 11 přátel.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Region Rychnov nad Kněžnou
 Máte-li volný termín prosím ozvěte se a písněte mi i nabídkovou cenu za jakou fotíte emoticon Vše bude na jednom místě emoticon
(region VC, Kostelec nad Orlicí)
16. únor 2014 ve 21:46  •  Svatba byla v květnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
jancakr
Registrovala se 31. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
jancakr
Registrovala se 31. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Rychnov nad Kněžnou.
 Zkus Petra Wagenknechta z Ústí nebo Zuzku Kubíčkovou ze Žamberka emoticon
17. únor 2014 v 08:31  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý večer. Poslala jsem Vám ceník interní poštou. Jsme z Pardubic, takže co by kamenem dohodil emoticon Kdyby Vás naše práce zaujala, ozvěte se. Mějte se krásně. Petra L.
16. únor 2014 ve 21:55  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
16. únor 2014 ve 21:58  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný .... emoticon
16. únor 2014 ve 22:36  •  www.zz-production.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den,
jsem z Pardubic a tak i já vám nabízím své služby fotografa, celý den fotím za 6000kč, bez časového omezení a dalších poplaků za cestu.
17. únor 2014 v 11:25  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

I já se hlásím!! emoticon

Hezký den, ZeZu
17. únor 2014 ve 12:13  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Neb mám tento termín již plný, doporučuji Kateřinu Beránkovou - stačí hledat na Googlu či Facebooku.

Podstránky mlýn je příjemné místo, mám tam každý rok několik svateb. Dobrá volba.
17. únor 2014 ve 12:35  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
budu moc rád, když si prohlédnete i mou nabídku. Myslím, ale že máte docela dost na výběr. Květnové termíny jsou z důvodu pověrčivosti celkem volné...proč musí být taková hloupá pověra nastavena na jeden z nejkrásnějších měsíců nechápu...
Cenu a prezentaci naleznete na stránkách pod tímto příspěvkem.

Mějte se pěkně
17. únor 2014 ve 12:37  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, také máme váš termín volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. V interní poště posílám více informací.

Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
17. únor 2014 v 18:18  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také nabízím volný termín. Ceník najdete na mých stránkách.
S pozdravem, Soňa Goldová
17. únor 2014 ve 20:09  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, tento termín máme zatiaľ voľný, pre bližšie info mrknite na naše webovky alebo ma kontaktujte mailom emoticon
Lucia
17. únor 2014 ve 21:37  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry vecer emoticon,
termin mame zatim volny. Podivejte se prosim na nase stranky dole pod příspěvkem, kde je pridana i nase posledni svatba z minuleho patku.
17. únor 2014 ve 21:40  •  www.kkfoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
tento termín mám aktuálně volný. Pokud se vám líbí můj styl fotografování jsem k dispozici. Předsvatební fotografování je v ceně balíčku. Více na mém webu.
S pozdravem fotografka Petra Jansová.
12. bře 2014 ve 22:42  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí