Fotograf na svatbu 22. 8. 2015 - Kadaň

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa, který by měl ještě volný tento termín. Zájem bychom měli hlavně o celodenní focení. Děkujeme za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám mé fotografické služby. Tvorbu a vše podstatné naleznete u mě na webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Hezký den Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
@daju85 Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, jsem z Litoměřic. Posílám zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Na svatby cestujeme po celé republice i do zahraničí, rádi přijedeme i za Vámi. Na našem facebooku můžete najít naši aktuální tvorbu, svatební fotobalíčky, jejich obsah a ceny. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte veselé, barevné a kreativní fotografie - neváhejte mne kontaktovat :) Více info u mě na profilu, webových stránkách, mailu či telefonu. Přeji příjemný den M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Prozatím klidně mrkněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. V případě zájmu stačí jen napsat. Budu se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím své profesionální služby. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také má váš termín zatím volný ;) Přeji hezký večer V.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše proberem, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií. Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem, máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu či webu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?