Fotograf na svatbu, 22.6.2019, Telč

Dobrý den, poptáváme fotografa na svatbu, která se bude konat dne 22.června v Telči. Předběžně odhadujeme fotografování na cca 8 hodin. Obřad bude ve venkovních prostorách hotelu, focení plánujeme i v zámecké zahradě a parku. Uvažujeme i o fotokoutku, případně zapůjčení např. polaroidu (pokud tyto služby nenabízíte, nevadí, není to podmínkou). Předem děkujeme za nabídky. J&L
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím vaši svatbu, veškeré informace včetně ceny naleznete na mých stránkách :)
Odpovědět
Dobrý večer termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Váš svatební den nafotím. Více informací včetně ceníku posílám do zpráv. Hezký večer přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
My moc, ale opravdu moc chceme do Telče. :-) Poslala jsem Vám soukromou zprávu. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Srdečně Vás zdravím, rád nabídnu mé služby. Focení se mnou je hlavně o lidech a denní okolo nich a především o Vás dvou. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?