Menu Forum

Fotograf na svatbu 21.6.2014 - Zaječí, okr. Břeclav

26. kvě 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
agnethka
Registrovala se 17. února 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Břeclav.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
agnethka
Registrovala se 17. února 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Břeclav.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledáme fotografa pro naši svatbu v Zaječí v termínu 21.6.2014 - svatební kulisy: vinařství, vinice, Pálava, Novomlýnské nádrže...Prosím tedy šikovné fotografy/ky, kteří mají tento termín volný, aby se nám ozvali. Děkuji
17. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Máte vybranou krásnou lokalitu emoticon Koukněte k nám na web, kdyby se vám naše práce líbila, ozvěte se. Petra
17. únor 2014 v 19:14  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Krásný den, ráda Vám zdokumentuji Váš den D!emoticon
17. únor 2014 ve 20:08  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
17. únor 2014 ve 20:30 • janskrasek
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, váš termín máme stále voľný, na Morave a vo viniciach sme už svadby fotili a je naozaj veľmi fotogenické prostredie. Fotíme vo dvojici, takže vám na fotkách určite nebude nič chýbať emoticon Mrknite na naše stránky, v prípade záujmu ma kontaktujte správou alebo mailom. Lucia
17. únor 2014 ve 21:05  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
Rád cestuji a poznávám nejen kouty naší republiky a neměl bych problém se po celodenním focení do pozdních nočních hodin ubytovat někde na vlastní náklady.
V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,-
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
17. únor 2014 ve 22:32  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, do Zaječí to nemáme daleko ... emoticon
17. únor 2014 ve 22:57  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, termín mám v červnu poslední volný, takže pokud se Vám bude moje práce líbit, rád si U Kapličky i v okolí opět zafotím emoticon

Jakub
17. únor 2014 ve 23:57  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fmaxstudio (34 r.)
fmaxstudio
BcA. Vladimír Kaštyl PRO

6

“Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte: http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fmaxstudio (34 r.)
fmaxstudio
BcA. Vladimír Kaštyl PRO

6

“Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte: http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/”
(Před 2 lety)

@agnethka Dovolím si Vám také nabídnout své služby. Stačí se kliknout na odkaz níže. Pokud Vás fotografie zaujmou - věřím že ano, stačí napsat email a zašlu Vám ceník a další informace. hezký den. V.
18. únor 2014 ve 13:28  •  www.fmaxstudio.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lela80
Registrovala se 16. května 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Břeclav.
  • Svatba byla 24. září 2016
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lela80
Registrovala se 16. května 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Břeclav.
  • Svatba byla 24. září 2016
    Region Břeclav
 Dobrý den,
sháníme fotografa na svatbu 24. 9. 2016, v odpoledních hodinách (12,30-16,30), Lednicko-Valtický areál. Jde nám o kvalitu za dobrou cenu, chceme pouze toto cca 4hodinové focení, půjde o malou rodinnou svatbu bez tančení apod. Děkuji za nabídky. L.
17. kvě ve 02:05  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
 Dobry den, to zni hezky, rada bych Vam nabidla sve sluzby emoticon Jsem z Hranic a nemam to k vam daleko emoticon Muj styl fotografovani je reportazni, ale kdyz fotim par, rada zakomonuju par napadu z fashionu. Mrknete prosim na me webove stranky a nebo ukazky celych svateb na zdejsim profilu. Bude se tesit na Vasi reakci.
17. kvě v 06:10  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tessa_photography
Tessa photography
Terézia Hornáčková PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
tessa_photography
Tessa photography
Terézia Hornáčková PRO

1
 Dobrý deň. Termín mam zatiaľ voľný a rada Vám nafotim Vás svadobný deň. Ak by Vás moja tvorba zaujala,napíšte mi. Budem sa tešiť emoticon Terez
17. kvě ve 12:38  •  www.tessaphotography.com/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den, myslím, že již sice máte z čeho vybírat, ale i já přidám svou trošku do mlýna emoticon

Standa Matouš
17. kvě ve 13:35  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

také Vám rád nabídnu své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;)

Vráťa Jenšík
17. kvě ve 13:48  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

3

(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

3

(Před 6 měsíci)

beru zpět emoticon.... to už asi nestihnu, omlouvám se za nepozornost emoticon
17. kvě ve 13:55  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bhrbackova
BH Couples and Wedding Photography
Beata Hrbáčková PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bhrbackova
BH Couples and Wedding Photography
Beata Hrbáčková PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý deň, termín mám voľný a ponuku vám posielam do správy. Prajem pekný deň emoticon
17. kvě v 15:34  •  www.beatahrbackova.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radimspacil
Radim Spáčil
Radim Spáčil PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
radimspacil
Radim Spáčil
Radim Spáčil PRO

2
 Dobrý den,
tento termín mám volný a mohu Vám být k dispozici emoticon
S přáním pěkného dne,
Spáčil
20. kvě ve 22:38  •  www.rs-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

2

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

2

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 8 měsíci)

dobrý den, mám také termín volný emoticon
25. kvě v 10:56  •  http://sarkahasara.wix.com/wedding  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
25. kvě v 17:53 • tomaschadim
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4
 Dobrý den.
Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji.
Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentačně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album.
Mám zaváděcí cenu pro mou první komerční sezónu 2016.
Mějte hezký den.
S úctou
Tomáš Chadim
26. kvě v 11:39  •  www.tomaschadim-weddings.com  • Odpověz  •  To se mi líbí