Fotograf na svatbu, 2.8.2019, Soběšovice

Dobrý den, máme termín svatby 2.8. 2019, Soběšovice Penzion Maják, hledáme šikovného fotografa, fotografku :) Nabídněte prosím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Hlásím se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškeré informace o mě naleznete na webu. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud by se Vám má práce líbila a oslovila Vís, rád Vám budu k dispozici. Děkuji a přeji hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme krásný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 2. srpna mám volný termín a ráda Vám svatbu nafotím =)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?