Fotograf na svatbu 18.7.2015 v Praze

Sháníme fotografa či fotografku na 18.7.2015 v Praze. Prosím o zaslání cenových nabídek. Předem děkuji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný, posíláme Vám soukromou zprávu. Zdraví J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný. Budeme moc rádi, když se mrknete na naše webové stránky, najdete na nich široký výběr svatebních balíčků, ceníky a ukázky ze svatebního fotografování. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a lokalita Praha pro nás není problém. Nabízíme několik svatebních balíčků a doplňkových služeb. Vše máme detailně popsáno na facebooku a webu, včetně cen. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám náš styl práce líbil - více fotek najdete na facebooku, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Více fotografií i ceník najdete u mě v profilu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda Vám nabídnu naše foto služby. Jsme dvě mladé fotografky z Mladé Boleslavi. Váš termín máme zatím volný. Neváhejte nás kontaktovat a určitě se domluvíme na osobní schůzce ;-) Budeme se těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, ceny mám od 3900,-. Ráda přijedu, jestli se Vám budou moje fotky líbit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatbení portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, termín mám volný, více práce včetně ceníku naleznete na webu-odkaz dole pod textem. S pozdravem, Vlaďka M
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, i my máme Váš termín momentálně volný. Budeme moc rádi... pokud zavítate na naše webové stránky či na zdejší profil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mužete zvážit i mou nabídku, Váš termín mám volný a svatbu Vám rád vyfotím. Ceník najdete zde http://janherch.cz/?page=cenik Děkuji S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala svého fotografa na svatbu mohu vám nabídnout naše služby. Termín mám zatím volný. Pokud chcete, pošlete vaší představu a já vám připravím nabídku přímo pro vás. Ukázky zatím najdete na profilu http://www.beremese.cz/catalog/vendor... nebo webových stránkách. Přeji fajn den Lukáš Letzel
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ceník i další ukázky naleznete na mém webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Budu rád, když se na mou práci podíváte na můj profil, případně na můj web kde je k dispozici i kompletní ceník. Pokud byste měla čas, tak jsem Vám osobně k dispozici dnes a zítra na svatební veletrhu v hotelu Clarion v Praze Vysočanech. Budu se těšit a pěkný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte něco jiného než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji shlédnout mé portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
@sexygoddess pokud ještě hledáte, jsem tu pro vás:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu :)
Odpovědět
@vlcekjan Mohu poprosit o ceník. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, dovolte mi nabídnout mé fotografické služby a zaznamenat váš svatební den...fotografka Petra Jansová.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ukázky včetně ceníku na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?