Fotograf na svatbu 16.8.2014, Lesná v Chomutově

Sháníme fotografa na obřad a následné fotky na 16 .8. Svatbu máme na Horském hotelu Lesná, takže někdo z Mostu, Chomutova atd....
Odpovědět
Dobrý den, nejsem sice z Mostu ani z Chomutova, ale mám to k Vám cca hodinku autem. Pokud by Vás moje práce zaujala, určitě se ozvěte. Jan Čislinský ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitkapetka google + zaslat poptávku :) My jsme byli spokojení s Robinem Dlouhým Štekbauerem z Mostu, jinak mě ještě zaujal Tomáš Vávra z Mostu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou sobotu :) Také si Vám dovolím nabídnout naše služby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl i své služby. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu rád, když nahlédnete i do naší prezentace. Pokud Vás zaujme styl fotografií, případně videa, rád se s Vámi sejdu na předsvatební schůzce. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, omlouvám se, zůstala jsem přihlášená jako nevěsta/poprosila jsem admina o smazání/, tak ještě jednou :) Ráda bych Vám nabídla své služby, pokud Vás zaujmu, jsem k dispozici. :) Hezký den, Věrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
@jitkapetka Dobrý den, nabízím Vám své fotografické služby. Jsem z Litoměřic a Váš termín mám stále ještě volný. Budu ráda, když se podíváte na mé práce apřípadně se na mě obrátíte. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín je aktuálně volný. Pokud máte zájem a moje práce vás oslovila mileráda zdokumentuji váš svatební den., s pozdravem Petra Jansová fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?