Fotograf na svatbu 14.9.2019 ve Vehlovicích

Dobrý den, nemáte někdo doporučení na dobrého fotografa na 14.9.2019? Většinu fotografů už má obsazeno. Svatbu budeme mít ve Vehlovicích. Díky moc :))
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
@radmila_s Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. Do zprávy Vám zasílám další informace. Na mém webu pak naleznete další fotografie. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a oststní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@radmila_s Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@radmila_s dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Vehlovice máme za rohem ;-) nabídku posílám do zprávy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Také hlásíme volno :) fotografujeme v páru a vše potřebné naleznete na našich webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotím. koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího oslovil můj styl práce, můžeme si domluvit nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, tento termín mám volný. Mrkněte na mé webovky, v případě zájmu se ráda domluvím na termínu předsvatební schůzky k doladění detailů. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, září mám zatím docela volnější a ráda přijedu nafotit váš velký den. Fotky nejen svateb najdete na webu i profilu. Taky ceny a další informace. Budu se těšit na setkání
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?