Fotograf na svatbu 13.9.2014 v Rakvicích okr. Břeclav

Dobrý den, sháním fotografa na naší svatbu. Potřebuji nafotit přípravu před svatbou, obřad a focení se svatebčany. max 5-6 hodin. Je tady někdo z okolí. V případě, že budete mít někdo zájem prosím o zaslání odkazu na vaši prezentaci a cenovou nabídku. děkuji David Foldyna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Velkých Pavlovic a termín 13. 9. 2014 mám volný :-) Pokud Vás fotografie zaujmou, ozvěte se...Ceník najdete na mých stránkách. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem z vašeho okolí ale termin mám zatím volný, rád přijedu kamkoliv. Více informací naleznete na mém webu. Hezký den Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
@fooldy Tento termín máme ještě volný. Kouněte na náš web a případě zájmu se ozvěte. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Mám čas a ráda přijedu, ceny naleznete na mých www.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný, Rakvice známe a nejsme daleko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si Vám nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám moje práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Koukněte na mé stránky, jsou tam veškeré informace. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?