Fotograf na svatbu, 10.8.2019, Nový Jičín a Čeladná

Profilova fotka
Dobrý den, Sháním kvalitního fotografa na náš svatební den. Přípravy budou v Novém Jičíně, samotný obřad a svatební den potom na Čeladné v Hotelu U Holubů. Preferuji někoho, kdo už U Holubů fotil, abych si mohla prohlédnout přímo fotografie z tohoto místa.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a NJ s Čeladnou za kopcem, tak moc ráda přijedu a svatbu nafotím. Přímo u Holubů jsem nefotila, ale letos jsem fotila svatbu na hotelu Beltine v Ostravici a ten je docela podobný viz první koláž. Více informací pak zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme :) Více info informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Kdyby se nikdo kdo u Holubů fotil neozval a tudíž nebyla žádná preference, tak si dovolím nabídnout i své služby. Termín mám zatím volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím, víc informací posílám do zpráv, přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rád bych Vám též nabídl své služby.:) U Holubů jsem zatím nefotil, ale věřím, že si poradím...:))) Více informací na mém webu, případně zde na kartě. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu. JM
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Fotím dokumentárně. Na webu mám veškeré info. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, jsem z F-M a U Holubů jsem fotil již několikrát :). Zde je např jedno album: https://www.beremese.cz/catalog/vendo... Jestli budete mít zájem, tak napište zprávu a můžu poslat více fotek, či se můžeme osobně sejít :) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Pokud Vás zaujme má práce na mých webových stránkách, tak se s Vámi rád nezávazně sejdu na osobní schůzce, kde Vám mohu ukázat celou jednu svatbu (včetně Hotelu u Holubů) a probrat možnosti spolupráce. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte kvalitního fotografa za rozumnou cenu, přijímám objednávky na svatební focení na rok 2019, ještě mám pár termínů volných. Fotím do 200km od Zlína.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu ráda vyfotím. Pokud vás moje portfolio zaujme, budu ráda, když se ozvete. Více fotek na webu. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Jsem z Prahy a není problém se na čemkoliv domluvit. V případě zájmu mrkněte na moje webovky .) Přeji pěkný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš P.S.: U Holubů jsem ještě nefotil, ale já dám všechno!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děkuji za nabídky, již mám vybráno.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?