Fotograf na svatbu 10.5.2019 v Budyni nad Ohří

Prosím znáte fotografa, který by nám nafotil naší svatbu? Fotografka nám na poslední chvíli odpadla. Byli jsme domluvený že nafotí dopolední přípravy a bude s námi až do 18:00 za 6000 Kč. Vím, že za tuto cenu asi nikoho na poslední chvíli nenajdeme ale máme omezený rozpočet. :) Děkuji za každou radu nebo případné nabídky. Svatba se koná v Budyni nad Ohří a oslava v Čížkovicích na Litoměřicku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den - termín volný, v Budyni n. O. jsem už svatby fotil. Ale cenově se do daného rozpočtu fakt nevejdu, ani se mu nepřiblížím. Kdybyste přesto toužili po jistotě fotografa, který dorazí a spolehlivě nafotí, vše si na místě obstará a vy si budete jen užívat den a neřešit nic zásadního :) , stačí se ozvat. Odkaz na portfolio je hned pod vloženou fotografií. S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám sz.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, ani já se do zmíněného limitu nevejdu, ale při takto brzkém konci by bylo možno domluvit se na nějaké rozumné slevě. Jsem z Prahy, volno mám, ráda dojedu. Mrkněte na webovky a v případě zájmu mě kontaktujte. S pozdravem Veronika
Odpovědět
@pkristyna čistě ze zvědavosti, proč Vám fotografka odřekla? Objektivní důvod nebo dostala "strach" z odpovědnosti? Za tuto cenu neznám totiž žádného profesionála, který by v podstatě celodenní svatbu nafotil.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Můžeme se domluvit na nějaké speciální lastminute ceně, pokud se pro nás rozhodnete. :) Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?