Fotograf na Šumpersko 7.7.2017?

Dobrý den, sháníme nezadaného fotografa na datum 7.7.2017 - obřad bude v Bohdíkově, hostina v Šumperku. Děkuji za veškeré informace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsme Vám k dispozici. Fotky apod. najdete na našich stránkách. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @lucie2017, rád přijedu. Informace i ceník mám na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme Vám naše služby, termín máme volný a jsme ochotní přijet. Informace naleznete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, hlásím, že na tento termín ještě nejsem zadaný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, na kterém najdete veškeré podrobné informace. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Informace naleznete na mé kartě a stránkách. S přáním pěkného víkendu, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte nabídku ve zprávě, jsem z Olšan, takže není problém se domluvit :-) Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Šumperk a okolí mě baví :D a mám tenhle termín ještě volný, tak třeba koukněte i na můj web v podpisu. Když se vám fotky budou líbit, můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravíme. Nafocení svatby a součástí je i videoklip. Pokud budete mít zájem, ptejte se. Hezký den tým AMAKA - Adamcovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste si našli čas a podívali na moji práci. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve Vašem termínu mám volno. :) Na více fotek se můžete kouknout zde: https://www.facebook.com/Hana.Garcico...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vaší svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu jako dokument! Album do 2 týdnů. Jsem vystudovaný fotograf (ITF Opava). 8 let zkušeností. CZ/ENG Více na mém profilu a webových stránkách. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?