Fotograf na reportážní fotky ze svatby, 6.9.2014

Chtěli bychom fotografa na "reportážní" fotky se svatby, nikoliv ty pózovací. Děkuji moc za nabídky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud se vám moje fotografie líbí ráda zdokumentuji váš svatební den. Styly kombinuji a zákazníkovi se přizpůsobím. s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatebního dne mám také volný a proto si dovolím nabídnout své služby. Budu rád, když navštívíte moje webové stránky, kde naleznete jak pár fotografií jako ukázku mé práce, tak i orientační ceník. Pokud Vás má nabídka zaujme, určitě mne zkontaktujte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín...S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Termín máme také volný. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, celý den fotím za 6000Kč. Bez dalších poplatků! Budu moc rád když se podíváte na mé webové stránky, nebo na profil na beremese a v případě zájmu mně kontakutujete. Hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si Vás pozvat k prohlídce našich stránek. V nabídce máme také balíčky foto+video. Pokud by Vás styl a ceník zaujaly, rád se s Vámi sejdu na předsvatební schůzce. Reaguji, protože mám samozřejmě termín volný. Přeji Vám při výběru fotografa šťatnou ruku mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Na svých stránkách mám i jiná alba, než jen svatební, tak můžete kouknout na můj styl focení a pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?