Fotograf na obřad - Poděbrady - 23.7.2016

Profilova fotka
Zdravím, nalezne se zde fotograf pouze pro focení obřadu a následných fotek v parku? :) Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naše webové stránky a těšíme se na odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud byste se rozmysleli a chtěli mít nakonec zdokumentován celý den, hlásím volný termín. Více z mé práce najdete na facebooku a webu. Ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Nabízím fotografování svateb po celé České republice. Veškeré informace a ukázky mé práce naleznete na webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @silvikt, jsem Vám k dispozici. Info na webových stránkách. Pokud vás zaujme můj styl, kdykoli mě kontaktujte. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazen. Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?