Menu Forum

Fotograf na celý den Moravskoslezský kraj (červen 2015)

26. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
moninkadro
1
Registrovala se 6. září 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 11. dubna 2015
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
moninkadro
1
    Region Frýdek-Místek
 Poprosím o doporučení na fotografy, kteří nafotí celý den svatby od ranních hodin, až po večerní párty.

Samozřejmě že mě zajímá i ta cena focení. Tak prosím nevěsty o doporučení.

:
24. zář 2014 v 18:57  •  Svatba byla v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
doporučit nás nemohu, ale rád bych Vás odkázal na naše internetové stránky.
V případě, že by Vás naše tvorba zaujala, tak se s Vámi rádi sejdeme na nezávazné předsvatební schůzce, kde Vám mohu ukázat zbytek naší tvorby a případně s Vámi probrat Váš velký den.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
24. zář 2014 v 19:11  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
craki
19
Registrovala se 10. října 2013 na beremese.cz. Přidala 334 příspěvků. Má 4 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
craki
19
Registrovala se 10. října 2013 na beremese.cz. Přidala 334 příspěvků. Má 4 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @moninkadro Za me Veronika Bilkova Photography (kontakt na FB), dilo viz moje album a FB.
Skvely pristup mlade slecny co se neboji niceho a vyjde ve vsem vstric emoticon
Cena - 7 000 za cely den od priprav po party. V cene +-1000 fotek z celého dne na DVD (na těchto snímcích jsou použity základní retuše) a 100 fotek retušovaných detailně. PLUS dvě vytištěné fotografie ve velikosti A3 (30*45cm)
24. zář 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@moninkadro Dobrý večer, já si dovolím doporučit například Michala Szydlowského (Ostrava), Jana Vlčka (Opavsko) či manžele Vlkovi (vlkfoto.cz) - nejsou sice z Moravskoslezského kraje, ale jsou poblíž, třeba by Vás jejich tvorba mohla oslovit.
Pěkný zbytek večera. Martin Lysek
24. zář 2014 v 19:36  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@moninkadro Krásný večer, jezdíme po celé České republice i Slovensku, proto si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku interní poštou. emoticon Přeji příjemné přípravy svatby, ať se vše vydaří! emoticon
24. zář 2014 ve 20:22  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

@moninkadro Přesto, že žádáte o radu nevěsty, dovolím si nabídnout své služby a budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web. Moravskoslezský kraj je krásný a ráda bych si tam nějakou svatbu zopakovala emoticon
24. zář 2014 ve 20:34  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
 reagují samé nevěsty emoticon
24. zář 2014 ve 22:29  •  www.tomasdrozd.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

Foto a video - Region Pardubice
2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

Foto a video - Region Pardubice
2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

Dobrý den, jsem sice z Pardubic, ale ráda přijedu kamkoliv. emoticon Do interní pošty vám zasílám konkrétní cenovou nabídku. emoticon
24. zář 2014 ve 23:29  •  www.facebook.com/jseckova  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 @moninkadro Doporučuji Michala Krusberského! Opravdu super přístup, super cena a v neposlední řadě nádherné fotečky emoticon
25. zář 2014 v 07:46  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, Moni,

sice nejsem nevěsta, ale pokud budete mít chuť vybírat z nabídek, tak nabízím i já své služby. Můžete mrknout na moje stránky, kde naleznete i ceník, nebo na profil zde, kam píší nevěsty recenze na mě a mou práci. Pokud Vás moje fotky zaujmou, tak mi klidně napište nezávazný mail, rád Vám pošlu odkazy na celodenní svatby a více informací. V červnu mám obsazeno zatím pouze 13., 27.

Hezký den, Vašek ;)
25. zář 2014 v 08:29  •  www.vasvafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

v případě zájmu mohu nabídnout své služby. Na cenně se určitě domluvíme...
Mějte se Martin
25. zář 2014 v 10:16  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moninkadro
1
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
moninkadro
1
    Region Frýdek-Místek
 Moc děkuji za všechny nabídky. emoticon
25. zář 2014 ve 12:03  •  Svatba byla v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, také vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.
Do vaši interní pošty zasíláme ceník našich služeb.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
25. zář 2014 ve 20:23  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, můžete se podívat na mou práci a v případě zájmu napsat emoticon Hezký den Lucka
26. zář 2014 v 10:15  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také jsem v případě zájmu k dispozici emoticon Více info najdete u mne na webu ;)
28. zář 2014 v 11:20  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Sice nejsem z Moravskoslezského kraje, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání focení celého dne bych si neúčtoval cestovné. Také při objednání focení svatby na příští rok nabízím slevu 10%.
Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Přeji krásný den, Martin Pokora
28. zář 2014 ve 13:37  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Taktiež sa pridávame k zástupu kolegov emoticon Galérie zo svadieb si môžete pozrieť na našich stránkach, aktuálne foto na FB. Fotíme vo dvojici po celej ČR.
30. zář 2014 ve 12:55  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesvitalik (38 r.)
Ing. ALEŠ VITALÍK • svatební fotograf
Ing. Aleš Vitalík PRO

Foto a video - Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
alesvitalik (38 r.)
Ing. ALEŠ VITALÍK • svatební fotograf
Ing. Aleš Vitalík PRO

Foto a video - Region Zlín
 @moninkadro emoticon Dobrý den, vždy se pro svatby nabízím na celý den ( a to i u menších svateb s nízkým budgetem, kdy jsem v přívětivém prostředí a atmosféře ochoten po dohodě fotografovat i déle, než zač jsem zaplacen ), cestuji všude možně a nestojím víc než je přiměřené. Budu rád, když mne nejen vy, ale kdokoli z budoucích novomanželů, oslovíte. Mějte se hezky.
15. říj 2014 ve 13:36  •  www.svatebnifotograf.alesvitalik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Jsem z Brna, ale není problém kamkoli dojet.

Přeji hezký zbytek dne

Radim
15. říj 2014 v 16:18  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
28. říj 2014 v 07:43 • kissrose
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)

10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vám nabídli naše fotografie tvořené s láskou pro Vás

Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Nabízíme unikátní focení, plné pohody, radosti a světla. Když chcete, aby vaše vzpomínky na fotografiích zářily. CREATIVELOVE – fotografie s láskou, fotografie s příběhem.

Děkujeme, že jste věnovali čas těmto řádkům a pokud jsme Vás naší tvorbou zaujali - neváhejte nás oslovit - cenovou nabídku zašleme emoticon

S přáním hezkého dne Kamila&Jan
28. říj 2014 v 10:48  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den. emoticon Radek
19. pro 2014 v 18:36  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
2. led 2015 v 10:49  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

@moninkadro dobrý večer, pokud se Vám budu líbit, nebojte se ozvatemoticon
3. led 2015 ve 23:42  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,

pokud by Vás mé fotografie zaujaly, tak mám tento termín stále ještě volný emoticon

s pozdravem
MK
9. led 2015 v 10:51  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
9. led 2015 ve 14:01  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)

10

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)

10

(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
K&J
15. led 2015 v 18:21  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
26. led 2015 v 11:17  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
1. únor 2015 v 18:17 • hmku
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
nasesvadba
1
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 @craki ahoj prosím o kontakt
2. únor 2015 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
craki
19
fotoportrét
fotoportrét
craki
19
 @nasesvadba Na Facebooku si vzhledejte Veronika Bilkova PHOTOGRAPHY, ma tak ukazky veskere sve prace
15. únor 2015 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí