Fotograf na 9.9.2016 Pardubice

Mohla bych pozadat o pomoc. Kamaradka se 9.9.2016 vdava v okoli Pardubic a potrebuje sehnat svatebniho fotografa. Nasel by se nekdo v tomto terminu? Dekuji moc. AF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer @enette, poslal jsem Vám zprávu. Informace najdete u mě na webu. Odkaz už asi vidíte ;-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@enette Dobrý den, pátek 9/9 mám volný. Jsem z Hradce Králové, takže do Pardubic kousek. :) Budu rád, navštívíte-li mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod tímto příspěvkem. Pokud Vás má práce zaujme, stačí se jen ozvat - na webu je i rychlý kontaktní formulář. S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@enette Dobrý pozdní večer, přikládám několik fotografií pro představu o mé práci a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín a na páteční svatby poskytuji slevy. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se pro přesnější kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Jsem fotograf pracující v tomto kraji. V Pardubicích, jsem již fotil několikrát. Budu rád, když si prohlídnete mé webové galerie, odkazy naleznete v mém profilu. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Posílám nabídku do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@enette Dobrý den, rád zachytím svatbu vaší kamarádky. Více info posílám v soukromé zprávě. Přeji hezký den T. Slavík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, neváhejte mne prosím kontaktovat. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Více info na webu a FB. Krásný den Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?