Fotograf na 9.7.2016 v Chrudimi?

Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu na 9.7.2016 v Chrudimi. Počítáme s focením na cca 5 hodin - od 13,30 (obřad je ve 14,00 a přípravy fotit nepotřebujeme.) Děkuji za nabídky!
Odpovědět
Profilova fotka
@niwi Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, cenovou nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, I já se připojuji s volným termínem. Více info jsem Vám poslala do zprávy. Tak příjemné vybírání :) Krásný den Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslal jsem vám zprávu. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem since z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Zkuste Renata Jandová photo, my jsme ji měli a obrovská spokojenost za parádní peníze. Najdete ji přes FB, nebo je i tady na bereme se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ano velice ráda vám svatbu vyfotím . Podívejte se prosím na stránky na mou tvorbu i ceník. Zdraví vás Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout Vám své služby. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Mrkněte na mé stránky, zda by Vám vyhovoval univerzální balíček. Nebo se můžeme individuálně domluvit. Přeji pěkný den. Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?