Fotograf na 8.9.2018 v Beskydech

Dobrý den, sháníme fotografa na 8.9. 2018 do Beskyd. Nejednalo by se o celý den - buď od příprav do odpoledne nebo od dopoledního obřadu do pozdního odpoledne :) Budu ráda, pokud mi do zpráv zašlete rovnou i cenovou nabídku a přibližný počet dodaných fotografií.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám budou mé fotografie líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Veškeré potřebné informace najdete na stránkách. Přeji příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :) S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. na webu najdete ceník a výpis co je v ceně. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moji nabídku naleznete ve zprávě. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
@anna90 Dobrý den Anno, Beskydy? Strašně rád, když budou moje fotografie to pravé, moc rád přijedu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
V Beskydech jsem byla fotit v sobotu a rozhodně chci znovu, bylo to super :) . Mrkněte ke mně na web, do zprávy jsem vám poslala ceník :-) . Klára
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, více informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 3000 Kč za vami požadované fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Približný počet dodaných fotiek 200. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, @anna90 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?