Fotograf na 6.6.2015 - Praha - jih

Dobrý den, hledáme fotografa pro nafocení svatby nedaleko Dobříše na den 6.6.2015. Naše představa je nafocení příprav před obřadem, obřad, skupinové focení a focení novomanželů. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu vám nabídnout své služby...s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, zasílám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na moji prezentaci zde nebo na mých webových stránkách, kde naleznete také ceník. Děkuji, Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš termín máme stále ještě volný. Dovolím si Vám zaslat i soukromou zprávičku :) prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, budu moc ráda, když si vyberete mne. Nabízím 100 % individuální přístup, nezasahování do obřadu, rychlost, žádné umělé fotky a pózování ... Čekalo by Vás také několik překvapení :) Samozřejmostí je smlouva, při rychlém jednání a zaplacení zálohy sleva.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě zájmu neváhejte mne kontaktovat. Více fotografií na webu. Pošlu Vám více info a ceník do SZ. S pozdravem Alena Gurenchuk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?