Fotograf na 31.7. 2015 Kostelec nad Černými lesy?

Dobrý den, sháníme fotografa s originálními a netradičními fotkami :-D Focení cca 4 hodiny. Rozpočet do 6000 tisíc. :-N Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a troufám si říct, že Kostelec je má silná stránka. Mám to tam ráda, fotím tam každý rok a sama jsem se tam vdávala. Mrkněte ke mě na web, kde najdete moje portfolio i ceník. Pokud vás moje nabídka zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, mohu nabídnout termín je volný. S pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - fotograf - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sessa11 Krásný den, termín máme prozatím volný a rádi k Vám tak dorazíme. Fotíme vždy ve dvou, rádi přivezeme fotokoutek a do cenové relace se pro tento rozsah focení rozhodně vejdeme. Nu a...bydlíme u Prahy, tak to máme kousek. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové a veselé přípravy svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také se hlásíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku máte v SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda Váš svatební den nafotím. Snažím se vždy fotit tvůrčím způsobem, pokud není zrovna přání zákazníka jiné :-) . Ve focení mám zálibu pro detail a emoční momentky. Posílám pár fotek na ukázku a ceník do zpráv. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, v Kostelci jsem již fotila a Váš termín mám ještě volný. Posílám krátkou interní zprávičku. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný, třeba Vás styl osloví. Prezentaci s ceníkem a nějaké povídání naleznete na stránkách zde pod čarou. S pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín máme také volný. Ukáky fotek najdete na mém webu. Stejně tak základní ceník, který přizpůsobuji podle požadavků. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?