Fotograf na 3.10.2015 statek Zápy??

Profilova fotka
Sháním šikovného/kreativního fotografa na náš svatební den na statku v Zápech. Dávala bych přednost těm, kteří mají s tímto místem již nějaké zkušenosti a ví, jaké je okolí atd. pro fotografování. Chápu, že každý fotograf píše, že je kreativní a nemá nudné fotky, ale hledám opravdu něco "víc" než jen fotky s manželem 1,2,3,....100, všechny na jedno brdo:) Díky za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl naše svatební fotoslužby, váš termín máme volný. Budeme moc rádi, když mrknete na naše webové stránky. Naleznete na nich ukázky našeho svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Přejeme hezký zbytek soboty Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tom okolí jsem sice ještě nefotila, ale mám známé v Čelákovicích, jsou také výtvarníci, takže nějaké hezké místečko na focení by určitě poradili. Ohledně kreativity fotek, využívám často humoru, ale hodně se uzpusobuji tomu, jakou povahu mají fotografovaní. Takže takové ty šablonovité záběry typu kousání do podvazku nedělám - jen pokud si to někdo vyloženě přeje, spíše pár postavím a naaranžuji podle toho jaký je a jak na mě působí. Ceník a ostatní věci mám na profilu i na webovkách. Kdybych se Vám líbila, ozvěte se :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, na statku v Zapech jsme zatim nefotili, kazdopadne pred samotnym svatebnim dnem mame ve zvyku na misto jet a naplanovat nekolik fotek predem. Nebudu psat, jak jsme kreativni a originalni :), ale foceni milujeme a zalezi nam predevsim na vysledku nez na financni odmene. Rozhodne nepatrime mezi "cvakalky", ktery Vam odevzdaji 1000 neupravenych fotek. Pokud budete mit chut a cas, podivejte se na nas web nebo na facebook a jestli Vas nase prace zaujme, budeme radi, kdyz napisete. Dekujeme a prejeme dobry vyber fotografa a pekne pripravy na svatbu. -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby :) Více info máte v soukromé zprávě. Hezký den, Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, velmi rád bych Vám nabídl své služby. Na statku v Zápech jsem již několikrát fotil, i okolí mám zmapované. Mou tvorbu naleznete buď zde na beremese, nebo ideálně v odkazu pod tímto textem (větší a kvalitnější fotografie). Budu rád za Vaši případnou návštěvu. Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, budu ráda, pokud si najdete chvilenku a mrknete na web, odkaz dole pod textem. Pokud Vás práce osloví...tak nás to potěší, i když si nás nakonec nevyberete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně takhle napsané představy se mi líbí. Taky nechci fotit "stojíme v parku a tváříme se že nás to baví" 100x jinak. ;) Pavel R.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, v Zápech jsem fotila loni svatbu - posílám interní zprávu. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat na moje fotky, případně na videa našich kameramanů. Pokud by vás styl a ceník zaujaly, rád se s vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
V Zápech měli svatbu naši přátelé a úžasný fotky jim tenkrát udělali manželé Martin a Pavlínka Vlkovi. Nevím, jestli tady můžu dát přímej odkaz, takže radši jen část webovky: vlkfoto tečka cé zet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den...mám ráda takové páry, které chtějí jiné foto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojím s nabídkou. Na statku v Zápech jsem také již svatbu fotila. Okolí znám a mám to kousek. Krásné místo pro svatební oslavu. Více informací najdete na mém webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Budu ráda, když se ozvete ;-) ZeZu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, budeme moc rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace a ukázku z naší tvorby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ste sa ešte nerozhodli pre toho pravého svadobného fotografa, skúste pozrieť aj na náš web prípadne FB stránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Na tomto statku jsem ještě nebyl, ale není problém si udělat výlet a projít si celé okolí ;-) Cestovné bych si neúčtoval, je to kousek. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a ráda Vás zvěčním. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na volného fotografa na květen 2017. S přítelem máme zamluvený termín ve statku v Zápech. Sami jsme z Mladé Boleslavi a toto okolí moc neznáme. Určitě bychom chtěli mít fotky jak ze statku, tak i někde z přírody, třebas z lesa nebo louky. Kdo z fotografů tam už fotil, můžete mi dát i tipy, kde je hezké okolí? Mockrát děkuji a těším se na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Vystudovala jsem výtvarnou fotografii na FAMU. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vaší svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu jinak, než je dnes běžné. Fotografuji svatbu jako dokument! Album do 2 týdnů. Jsem vystudovaný fotograf (ITF Opava). 8 let zkušeností. Lokalitu si vždy procházím dopředu a nejlépe s vámi. Více na mém profilu a webových stránkách (viz. odkaz níže). Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Skoda že nemám stroj času.. jinak bych Vám také nabídla focení:))))
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?