Menu Forum

Fotograf na 3.10.2015 statek Zápy??

7. říj 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
adelafel
21
Registrovala se 22. října 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
adelafel
21
Registrovala se 22. října 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Sháním šikovného/kreativního fotografa na náš svatební den na statku v Zápech. Dávala bych přednost těm, kteří mají s tímto místem již nějaké zkušenosti a ví, jaké je okolí atd. pro fotografování. Chápu, že každý fotograf píše, že je kreativní a nemá nudné fotky, ale hledám opravdu něco "víc" než jen fotky s manželem 1,2,3,....100, všechny na jedno brdoemoticon Díky za odpovědi.
10. led 2015 v 18:27  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Zdravím Vás,

velmi rád bych Vám nabídl své služby. Na statku v Zápech jsem již několikrát fotil, i okolí mám zmapované. Mou tvorbu naleznete buď zde na beremese, nebo ideálně v odkazu pod tímto textem (větší a kvalitnější fotografie).

Budu rád za Vaši případnou návštěvu.

Honza
10. led 2015 ve 22:13  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atekram90 (25 r.)
6
Registrovala se 1. května 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba bude 27. května 2017
    Zápy, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
atekram90 (25 r.)
6
Registrovala se 1. května 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba bude 27. května 2017
    Zápy, Region Praha
 Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na volného fotografa na květen 2017. S přítelem máme zamluvený termín ve statku v Zápech. Sami jsme z Mladé Boleslavi a toto okolí moc neznáme. Určitě bychom chtěli mít fotky jak ze statku, tak i někde z přírody, třebas z lesa nebo louky. Kdo z fotografů tam už fotil, můžete mi dát i tipy, kde je hezké okolí?

Mockrát děkuji a těším se na spolupráci.
5. říj ve 20:31  •  Svatba bude v květnu 2017  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

Foto a video - Region Praha
30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 2 měsíci)

Skoda že nemám stroj času.. jinak bych Vám také nabídla foceníemoticon)))
7. říj v 17:46  •  www.say-chees.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

rád bych Vám nabídl naše svatební fotoslužby, váš termín máme volný. Budeme moc rádi, když mrknete na naše webové stránky. Naleznete na nich ukázky našeho svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků.

Přejeme hezký zbytek soboty

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
10. led 2015 v 18:42  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, v tom okolí jsem sice ještě nefotila, ale mám známé v Čelákovicích, jsou také výtvarníci, takže nějaké hezké místečko na focení by určitě poradili. Ohledně kreativity fotek, využívám často humoru, ale hodně se uzpusobuji tomu, jakou povahu mají fotografovaní. Takže takové ty šablonovité záběry typu kousání do podvazku nedělám - jen pokud si to někdo vyloženě přeje, spíše pár postavím a naaranžuji podle toho jaký je a jak na mě působí. Ceník a ostatní věci mám na profilu i na webovkách. Kdybych se Vám líbila, ozvěte se :o)
10. led 2015 v 18:56  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry den,
na statku v Zapech jsme zatim nefotili, kazdopadne pred samotnym svatebnim dnem mame ve zvyku na misto jet a naplanovat nekolik fotek predem. Nebudu psat, jak jsme kreativni a originalni emoticon, ale foceni milujeme a zalezi nam predevsim na vysledku nez na financni odmene. Rozhodne nepatrime mezi "cvakalky", ktery Vam odevzdaji 1000 neupravenych fotek.
Pokud budete mit chut a cas, podivejte se na nas web nebo na facebook a jestli Vas nase prace zaujme, budeme radi, kdyz napisete.
Dekujeme a prejeme dobry vyber fotografa a pekne pripravy na svatbu.
--
S pozdravem
Michal Kroupa, KKFOTO
10. led 2015 v 19:14  •  www.kkfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i já Vám mohu nabídnout své služby emoticon Více info máte v soukromé zprávě.

Hezký den, Vašek
10. led 2015 ve 20:08  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý večer nevěsto, budu ráda, pokud si najdete chvilenku a mrknete na web, odkaz dole pod textem. Pokud Vás práce osloví...tak nás to potěší, i když si nás nakonec nevyberete emoticon
11. led 2015 v 00:15  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelru (42 r.)
Pavel Růžička - moderní svatební fotografie
Pavel Růžička PRO

Foto a video - Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
pavelru (42 r.)
Pavel Růžička - moderní svatební fotografie
Pavel Růžička PRO

Foto a video - Region Praha - západ
 Přesně takhle napsané představy se mi líbí. Taky nechci fotit "stojíme v parku a tváříme se že nás to baví" 100x jinak. ;)

Pavel R.
11. led 2015 ve 02:32  •  www.allstarfoto.com/svatba/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný večer, v Zápech jsem fotila loni svatbu - posílám interní zprávu. emoticon Petra
11. led 2015 ve 02:51  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste se prosím podívat na moje fotky, případně na videa našich kameramanů. Pokud by vás styl a ceník zaujaly, rád se s vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
11. led 2015 v 09:44  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lilianka_tom
15
Registrovala se 13. července 2012 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lilianka_tom
15
Registrovala se 13. července 2012 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 V Zápech měli svatbu naši přátelé a úžasný fotky jim tenkrát udělali manželé Martin a Pavlínka Vlkovi. Nevím, jestli tady můžu dát přímej odkaz, takže radši jen část webovky: vlkfoto tečka cé zet emoticon
11. led 2015 v 11:47  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký den...mám ráda takové páry, které chtějí jiné foto.
11. led 2015 ve 14:12  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i já se připojím s nabídkou. Na statku v Zápech jsem také již svatbu fotila. Okolí znám a mám to kousek. Krásné místo pro svatební oslavu.

Více informací najdete na mém webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Budu ráda, když se ozvete emoticon

ZeZu
11. led 2015 ve 14:47  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den,
budeme moc rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace a ukázku z naší tvorby.
11. led 2015 ve 14:55  •  www.hsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, ak ste sa ešte nerozhodli pre toho pravého svadobného fotografa, skúste pozrieť aj na náš web prípadne FB stránky emoticon
12. led 2015 v 10:37  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Na tomto statku jsem ještě nebyl, ale není problém si udělat výlet a projít si celé okolí emoticon Cestovné bych si neúčtoval, je to kousek. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
12. led 2015 v 10:41  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, mám volno a ráda Vás zvěčním. emoticon
12. led 2015 ve 14:33  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
12. led 2015 ve 23:00  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
15. led 2015 v 00:43  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annapleslova
Fotografka Anna Pleslová
Anna Pleslová PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
annapleslova
Fotografka Anna Pleslová
Anna Pleslová PRO

3
 Dobrý den,
Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím.
Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce.
Vystudovala jsem výtvarnou fotografii na FAMU.
Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování.
Hezký den, Anna.
6. říj v 18:24  •  www.anna-svatebnifotografka.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4
 Dobrý den.
Rád bych Vaší svatbu nafotografoval.

Fotografuji svatbu jinak, než je dnes běžné. Fotografuji svatbu jako dokument!
Album do 2 týdnů.
Jsem vystudovaný fotograf (ITF Opava).
8 let zkušeností.
Lokalitu si vždy procházím dopředu a nejlépe s vámi.

Více na mém profilu a webových stránkách (viz. odkaz níže).
Tomáš
7. říj v 11:16  •  www.tomaschadim-weddings.com  •  To se mi líbí