Fotograf na 25. 6. 2016, jižní Čechy?

Sháníme fotografa na celodenní svatební focení. Svatba se bude konat 25. 6. 2016 na jihu Čech, konkrétně na Lipně. Má někdo tip na fotografa - z regionu i mimo - jsme ochotni zaplatit i cestovné? Děkujeme za jakékoli tipy a doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, mám ještě volno a jižní Čechy mám moc ráda. U celodenního focení cestovné nemám. Případně mi napište, budu se Vám věnovat s potěšením :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný a rád se za Vámi na Lipno podívám. U celodenního balíčku mám cestovné v ceně. Na mých stránkách najdete jak galerii svateb, tak informace o průběhu a nabídku. A můžeme zapojit i polaroid :). Mějte krásný advent! Robert
Odpovědět
Profilova fotka
@zajiczech Krásný večer! :-) Termín Vaší svatby máme pro fotografování ještě volný a rádi Vám tak nabídneme naše služby. Jmenujeme se Renard Production (mimochodem, "renard" znamená "liška" ve francouzštině :-) ) a jsme týmem mladých lidí se vzděláním v oblasti audiovizuální tvorby. Nabízíme celodenní fotografování od ranních příprav nevěsty a ženicha až po závěrečnou afterparty. Fotíme vždy ve dvou a jako výstup předáváme celkově 300 upravených fotografií na 3 DVD v dyzajnových balení. :-) Konkrétní nabídku včetně ceny zasílám do zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já také hlásím volný termín, budu rád, když se podíváte na moji práci na webu. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem z jižních Čech a mám Váš termín ještě volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám také ještě volný, budu rád, když se podíváte na moji práci na webu, kde najdete i více informací. Budu se těšit na případnou spolupráci. jsem přímo z Českých Budějovic S pozdravem Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabízím Vám své služby. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rády bychom Vám nabídly své fotografické služby. Celodenní svatbu zajišťujeme dvě fotografky, takže máte zachyceno větší množství zážitků z různých míst. Více zasíláme do osobní zprávy. Bára & Nela (FOTOFACE)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu nebo na mých webových stránkách. S pozdravem, Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den. Rada bych nabídla své služby. Budu rada pokud navštívite me webové stránky. Hezké svátky Eva
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám i já nabídnu své služby fotografky. U mne je samozřejmostí SMLOUVA, nabízím několik cenových balíčků (individuální domluva možná). Budu ráda, navštívíte-li můj profil, případně web a Facebook. Dále Vám mohu nabídnout i 5 % slevu do Pánských obleků Bandi Přeji šťastnou volbu fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?