Fotograf na 25.4.2015

Profilova fotka
Sháním fotografa nebo fotografku na 25.4.2015 okolí Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka91 Dobrý večer, dovolím si doporučit Terezu Vítovou, je z Brna, třeba by Vás její práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme přímo z Brna :) a Váš termín máme pořád ještě volný, navíc na duben nabízíme slevu 25% na určité svatební balíčky. Budeme moc rádi, když se mrknete na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když navštívíte moji praci zde na profilu nebo ještě lépe na webu, kde najdete i cenu. Děkuji za váš čas. mějte se hezky a budu se těšit na případnou spolupráci. Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám zatím volný, koukněte se ke mě na web kde jsou veškeré informace. V případě zájmu mě kontaktujte a domluvíme se na dalším postupu. Díky, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna a rádi vám poskytneme naše služby. Podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem sice z Ostravy, ale cesta do Brna je pro mě jen 2 hodiny cesty, takže by bylo možné přijet :o). Ceník a další fotky jsou na mém profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín máme volný a do Brna to máme kousek. Fotíme tam pravidelně nejen svatební zakázky. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmost. Více z naší práce najdete na našem facebooku. Pokud by se Vám líbil náš styl fotek, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku ;) Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, sice nejsem z Brna, ale není problém přijet. V případě zájmu jsem Vám k dispozici. Mějte se...Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda za Vámi dojedu:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím stále volný, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vyhrála jsem fotografa na celý den jen za cestovné,je z Ostravy.Plus je k výhře ještě dekorace v hodnote 1000kč od stoklasy.Pokud by jsi měla zájem toto využít,napiš a ráda ti to přenechám
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka91 Dobrý den, v případě, že ještě shánite fotografa, dovolím si Vám taky nabidnout své služby. Portfólio mých fotek na webu. V Brně fotím docela často. Více info na mém profilu, popř. stránkách. Příjemné přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?