Menu Forum

Fotograf na 25.4.2015

29. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenulka91 (25 r.)
1
Registrovala se 12. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 25. dubna 2015
    Měnín, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
lenulka91 (25 r.)
1
Registrovala se 12. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 25. dubna 2015
    Měnín, Region Brno
 Sháním fotografa nebo fotografku na 25.4.2015 okolí Brna.
17. led 2015 ve 21:33  •  Svatba byla v dubnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@lenulka91 Dobrý večer, dovolím si doporučit Terezu Vítovou, je z Brna, třeba by Vás její práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
17. led 2015 ve 21:59  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý večer,

jsme přímo z Brna emoticon a Váš termín máme pořád ještě volný, navíc na duben nabízíme slevu 25% na určité svatební balíčky. Budeme moc rádi, když se mrknete na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků.

S pozdravem

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
17. led 2015 ve 22:43  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

budu rád, když navštívíte moji praci zde na profilu nebo ještě lépe na webu, kde najdete i cenu. Děkuji za váš čas.

mějte se hezky a budu se těšit na případnou spolupráci.

Radim Hájek
17. led 2015 ve 23:59  •  www.radimhajek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Zdravím,
Váš termín mám zatím volný, koukněte se ke mě na web kde jsou veškeré informace.
V případě zájmu mě kontaktujte a domluvíme se na dalším postupu.
Díky, Zdeněk
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Hezké dny přeje
Radek
18. led 2015 v 11:12  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, jsme z Brna a rádi vám poskytneme naše služby. Podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte.
Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
18. led 2015 ve 12:54  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem sice z Ostravy, ale cesta do Brna je pro mě jen 2 hodiny cesty, takže by bylo možné přijet :o). Ceník a další fotky jsou na mém profilu.
18. led 2015 v 15:06  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

tento termín máme volný a do Brna to máme kousek. Fotíme tam pravidelně nejen svatební zakázky. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmost. Více z naší práce najdete na našem facebooku. Pokud by se Vám líbil náš styl fotek, ozvěte se ;)

Filip a Linda
18. led 2015 v 18:54  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
18. led 2015 ve 20:24  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

také přidávám svou nabídku ;)

Vráťa
18. led 2015 ve 22:29  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

sice nejsem z Brna, ale není problém přijet. V případě zájmu jsem Vám k dispozici.

Mějte se...Martin
19. led 2015 v 06:39  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Ráda za Vámi dojeduemoticon
19. led 2015 v 09:36  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín zatím stále volný, ukázky mé práce na webu.
26. led 2015 v 11:15  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
nabízím volný termín a profesionální práci.
s pozdravem Petra Jansová fotografka
28. led 2015 ve 12:52  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bulanka
5
Registrovala se 13. září 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 12 alb. Má 2 přátele. Region Benešov.
  • Svatba byla 4. dubna 2015
    Čerčany, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
bulanka
5
Registrovala se 13. září 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 12 alb. Má 2 přátele. Region Benešov.
  • Svatba byla 4. dubna 2015
    Čerčany, Region Benešov
 Ahojky vyhrála jsem fotografa na celý den jen za cestovné,je z Ostravy.Plus je k výhře ještě dekorace v hodnote 1000kč od stoklasy.Pokud by jsi měla zájem toto využít,napiš a ráda ti to přenechám
29. led 2015 v 10:14  •  Svatba byla v dubnu 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@lenulka91
Dobrý den, v případě, že ještě shánite fotografa, dovolím si Vám taky nabidnout své služby. Portfólio mých fotek na webu. V Brně fotím docela často. Více info na mém profilu, popř. stránkách. Příjemné přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
29. led 2015 ve 22:12  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na webové stránky”